امضای تفاهم‌نامه میان خانه خلاق «ب» تهران و خانه خلاق اصفهان

به‌منظور توسعه طرح‌های کاربردی، ایجاد رابطه هدفمند اقتصادی و پژوهشی و حمایت از کسب‌و‌کارهای نوپای خلاق و دانش‌بنیان، تفاهم‌نامه همكاری‌های علمی، فناوری، آموزشی و اقتصادی میان خانه خلاق «ب» تهران و خانه خلاق اصفهان امضا شد.

به‌گزارش خبرنگار میراث‌آریا، این تفاهم‌نامه در حضور پویا محمودیان معاون صنایع‌دستی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، بين خانه خلاق «ب» تهران و خانه خلاق و نوآوری اصفهان به امضا رسید.

همکاری در جذب شرکت‌های دانش‌بنیان و هسته‌های خلاق، تدوین رویدادها، پویش مردمی، پیوست خبری و تدوین تقویم آن برای تعامل در اجرا، همکاری در قالب مرکز مدل‌سازی و فب‌لب خانه خلاق اصفهان، اقدامات لازم برای فروش و صادرات محصولات و خدمات خلاق و دانش‌بنیان، همکاری در ارائه خدمات منتورینگ توسعه کسب‌وکار و مشاوره کارآفرینی، ارائه خدمات طراحی و نمونه‌سازی از طریق دفتر اسکچینگ و طراحی خانه خلاق اصفهان و در اولویت قراردادن هسته‌ها و استعدادهای معرفی شده از سوی موسسه از تعهدات خانه خلاق اصفهان در این تفاهم‌نامه است.

همچنین، طراحی کارزارهای متنوع برای ترویج صنایع‌دستی برگزیده، مشارکت در طراحی بسته‌های مناسبتی برای فروش عمومی و سازمانی، سامان‌دهی رویدادهای استعدادیابی و پرورش نسل جدید فعالان صنایع‌دستی، طراحی و اجرای دوره‌های آموزشی برای پرورش نیروی مروج صنایع‌دستی، طراحی و اجرای دوره‌های تولید محتوای ترویج و تبلیغی و تلاش برای تلفیق صنایع‌دستی و فناوری‌های متاورس از تعهدات خانه خلاق «ب» تهران در این تفاهم‌نامه به شمار می‌رود.

مدت اجرای تفاهم‌نامه از تاريخ امضا و مبادله به مدت پنج سال شمسی است.

این تفاهم‌نامه به امضای زهرا ابوالحسنی مدیر خانه خلاق و نوآور «ب» تهران و ستار کیان‌پور مدیر خانه خلاق و نوآور اصفهان به امضا رسیده است.

انتهای پیام/

کد خبر 14000930622586

برچسب‌ها