سلطانیه به قطب گردشگری سلامت تبدیل می‌شود

نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی، مرکز سلول‌درمانی سلطانیه را یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های سرمایه‌گذاری حوزه بهداشت و درمان در کشور عنوان کرد و گفت: این مرکز به توسعه گردشگری سلامت در استان و کشور رونق خواهد بخشید.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام حسن شجاعی نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی جمعه 18 شهریور 1401 در حاشیه آغاز عملیات اجرایی مرکز سلول‌درمانی سلطانیه با قدردانی از خانواده خیر نجفی برای پیگیری احداث پروژه مرکز سلول‌درمانی اظهار کرد: ارزش این پروژه سه هزار میلیارد تومان که قرار است در این مجموعه سرمایه‌گذاری شود.

او با بیان اینکه راه‌اندازی مرکز سلول‌درمانی، سلطانیه را تبدیل به قطب مراجعه برای این نوع درمان خواهد کرد، ادامه داد: با توجه به گفته‌های متخصصان، آینده درمان، نیازمند سلول‌درمانی است و در آینده نه چندان دور، استان و سلطانیه تبدیل به مرکزی برای جاذبه گردشگری درمان خواهد شد.

شجاعی امروز را روز شیرینی برای شهرستان و استان دانست و تاکید کرد: هر چند سختی زیادی برای رسیدن به این روز تحمل شد، ولی انتظار ما برداشته شدن هر مانعی برای اجرای این پروژه است.

این نماینده مجلس با ابراز امیدواری برای تکمیل این پروژه در چهار سال آینده گفت: تکمیل این مرکز نقطه تحولی در توسعه منطقه رقم خواهد زد.

انتهای پیام/

کد خبر 14010619622878

برچسب‌ها