تفاهم‌نامه سه‌جانبه همکاری در حوزه صنایع‌فرهنگی و خلاق و گردشگری خراسان رضوی امضا شد

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: تفاهم نامه سه جانبه همکاری در حوزه صنایع فرهنگی و خلاق و گردشگری بین این اداره کل و رئیس پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی و جهاد دانشگاهی خراسان رضوی امضا و مبادله شد.

به گزارش میراث آریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی، سید جواد موسوی امروز سه‌شنبه ۲۵ بهمن ماه ۱۴۰۱ با اعلام این خبر افزود: موضوع این تفاهم‌نامه راه‌اندازی مرکز کارآفرینی و نوآوری صنایع‌دستی و محورهای آن راه‌اندازی پایانه صادراتی محصولات خلاقانه و نوآور در حوزه صنایع‌دستی فرهنگی و خلاق، برگزاری دوره‌های آموزشی با هدف روزآمدسازی محصولات صنایع‌دستی، طراحی و راه‌اندازی رویداد طراحی بسته‌بندی صنایع‌دستی با هدف مرتفع ساختن نیازهای صادراتی و ارتقای کیفیت محصولات است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی ادامه داد: توانمندسازی و ارتقای سطح دانش کسب و کارهای مرتبط با صنایع‌دستی در حوزه برندینگ و بازاریابی و توانمندسازی و ارتقای سطح دانش دانشجویان با راه‌اندازی و اجرای دوره‌های کوتاه‌مدت توانمندسازی از دیگر محورهای این تفاهم‌نامه همکاری است.

او درباره روش اجرایی کردن تفاهم‌نامه اظهار کرد: به منظور سیاست‌گذاری، نظارت و تدوین اصول و ضوابط همکاری کمیته راهبری متشکل از یک نفر از طرف‌های تفاهم‌نامه و یک نفر از خبرگان مرتبط به انتخاب مشترک، تشکیل می‌شود.

موسوی اظهار کرد: کمیته راهبری با انجام بررسی‌های لازم برنامه‌ها و رویه‌های مقتضی را تدوین خواهد کرد.

این تفاهم‌نامه با حضور سید جواد موسوی مدیر کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی، محمد حسین ایمانی خوشخو رئیس پارک علوم و فناوری ترم و صنایع فرهنگی خلاق و حمید رضا بیدخوری رئیس جهاد  دانشگاهی خراسان رضوی امضا و مبادله شد.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

کد خبر 14011125770755

برچسب‌ها