نمایشگاه آثار هفتمین جشنواره بین‌المللی صنایع‌دستی و هنرهای سنتی فجر افتتاح شد

نمایشگاه آثار هفتمین جشنواره بین‌المللی صنایع‌دستی و هنرهای سنتی فجر معروف به سرو سیمین ۷، دقایقی پیش با حضور احمد الفارسی عضو شورای جهانی صنایع‌دستی و مریم جلالی معاون صنایع‌دستی کشور به صورت رسمی افتتاح شد.

به‌گزارش خبرنگار میراث‌آریا،  این نمایشگاه در محل موزه ملی ایران افتتاح شد و در مراسم افتتاحیه آن، علی‌اصغر شالبافیان معاون گردشگری و محمود لیالی مدیرعامل شرکت پست، علی طلوعی معاون توسعه مدیریت وزارت میراث‌فرهنگی، روح‌الله حسین‌زاده مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران‌گردی و جهان‌گردی، جبرئیل نوکنده رئیس کل موزه ملی ایران و تعدادی از هنرمندان و پیشکسوتان حوزه صنایع‌دستی حضور داشتند.

مسئولان شرکت‌کننده در مراسم افتتاحیه این نمايشگاه بعد از افتتاح رسمی با همراهی جمعی خبرنگاران و هنرمندان و نیز پیشکسوتان حوزه صنایع‌دستی به بازدید از آثار این دوره از جشنواره پرداختند.

در کنار سالن نمایشگاه آثار هفتمین جشنواره بین‌المللی صنایع‌دستی و هنرهای سنتی فجر(سرو سیمین ۷) در سالن دیگری آثار هنرمندان پیشکسوت به نمایش درآمده که مسئولان شرکت کننده در مراسم افتتاحیه، از این سالن نیز بازدید به عمل آوردند.

هفتمین جشنواره بین‌المللی صنایع‌دستی و هنرهای سنتی فجر معروف به سرو سیمین ۷ از تاریخ ۲۶ بهمن الی ۴ اسفند در محل موزه ملی ایران در حال برگزاری است و علاقه‌مندان برای بازدید از آثار نمایشگاه این جشنواره می‌توانند از ساعت ۱۰ الی ۱۶ به موزه ملی ایران واقع در خیابان سی تیر مراجعه کنند.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

کد خبر 14011126761117

برچسب‌ها