انتخاب همیار صنایع‌دستی از بین دانشجویان علاقه‌مند/ برنامه‌ریزی ویژه برای توسعه و رونق صنایع‌دستی

معاون صنایع‌دستی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده قصد داریم از بین دانشجویان علاقه‌مند به حوزه صنایع‌دستی، افرادی را به‌عنوان همیار صنایع‌دستی انتخاب کنیم.

مریم جلالی معاون صنایع‌دستی کشور، امروز پنجشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ در گفت و گو با خبرنگار میراث‌آریا، با اعلام این خبر اظهار کرد: صنایع‌دستی برای پیشرفت در حوزه‌های گوناگون نیازمند همیاری، همکاری و مساعدت افراد و گروه‌های مختلف است، از این رو قصد داریم از بین دانشجویان علاقه‌مند به این حوزه افرادی را به‌ عنوان همیار صنایع‌دستی انتخاب کنیم.

معاون صنایع‌دستی کشور افزود: در مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره بین‌المللی صنایع‌دستی و هنرهای سنتی فجر (سرو سیمین ۷) که در محل برج میلاد برگزار خواهد شد از ده‌ها نفر از دانشجویان علاقه‌مند دعوت به عمل آمده و از بین آن‌ها همیاران صنایع‌دستی انتخاب و معرفی خواهند شد.

جلالی گفت: با هدف توسعه و رونق صنایع‌دستی برنامه‌های مختلفی را در دست برنامه‌ریزی و اجرا داریم که برگزاری هفتمین جشنواره بین‌المللی صنایع‌دستی و هنرهای سنتی فجر معروف به سرو سیمین ۷ و انتخاب همیار صنایع‌دستی از بین دانشجویان تنها یک نمونه از این برنامه‌ریزی‌ها است.

هفتمین جشنواره بین‌المللی صنایع‌دستی و هنرهای سنتی فجر از ۲۶ بهمن الی ۴ اسفند در محل موزه ملی ایران در حال برگزاری است.

اختتامیه این جشنواره در برج میلاد تهران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

کد خبر 14011127761336

برچسب‌ها