فارس استانی موفق در میزبانی است/ بسیاری از انتظارات مسافران مرتفع شد

مدیرکل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری کشور گفت : استان فاس موفق در میزبانی ازگردشگران نوروزی است .

به گزارش  میراث آریا و به نقل ازروابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع‌دستی فارس یحیی نقی زاده محبوب مدیرکل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری کشور در بازدید از ستاد اجرایی خدمات سفر استان فارس گفت: هماهنگی و انسجام بین دستگاه‌های عضو ستاد خدمات سفر به‌عنوان یکی از محورترین اقدامات ستاد تلقی می‌شود.

مدیرکل نظارت و ارزیابی گردشگری کشورادامه داد: هریک از دستگاه‌های اجرایی استان در حد خود نیازها و انتظارات مسافران را مرتفع کرده‌اند به‌طوری‌که شهرداری در نظافت و آراستگی و پاکیزگی شهر و تأمین اسکان اضطراری برای مسافران اقدامات مناسبی انجام‌ داده است.

او افزود: راه‌اندازی سایت اطلاع‌رسانی و میزبانی از مسافران از اقدامات ارزنده ستاد است.

تقی زاده گفت: پلیس انتظامی و راه استان فارس در برقراری نظم و امنیت شهرها و جاده‌ها و نظارت مستمربرتردد و ترافیک خودروهای ورودی و خروجی با استفاده از پهبادهای رصد برای اولین بار در سطح کشور به‌صورت ابتکاری عمل نموده و رفتارهای برخی رانندگان را که ممکن است خطرآفرین باشد کنترل می‌کند.

این مقام مسئول از تلاش‌های انجام‌گرفته توسط، امداد و نجات، جمعیت هلال‌احمر، اورژانس و آموزش‌وپرورش تقدیر کرد و این انسجام و هماهنگی را نشانگر یک مدیریت واحد و موفق بیان نمود.

دکتر نقی زاده محبوب بیان داشت: قطعاً با توجه به حجم مسافری که وارد استان فارس می‌شود اگر این مدیریت واحد اعمال نمی‌شد با مشکلات و نارضایتی زیادی مواجه بودیم که خوشبختانه در طی بازدید از کمپ‌ها در میان مسافران شاهد رضایتمندی مسافران هستیم.

ناظر عالی ستاد خدمات سفر کشور همچنین دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر استان فارس مستقر در اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اشاره کرد و گفت: فعالیت دبیرخانه ستاد با توجه به سابقه طولانی که در موضوع خدمات‌رسانی به گردشگران دارد مطلوب است و پیش‌بینی‌های قبلی درزمینه نظارت بر واحدهای اقامتی – پذیرایی و تفریحی اعمال گردیده است.

وی در پایان ارائه خدمات مناسب در کنار آب‌وهوای مطلوب را مزیت استان فارس قلمداد کرد و گفت: همه این موارد موجب شده که مسافران واردشده به فارس سالی خوب توأم با خاطره خوش را در فارس آغاز کنند.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

کد خبر 14020108143726

برچسب‌ها