رشته‌های گردشگری و هتل‌داری در هنرستان‌های بندرعباس آموزش داده می‌شود 

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هرمزگان گفت: با شروع سال تحصیلی جدید، رشته‌های گردشگری و هتل‌داری در هنرستان‌های بندرعباس آموزش داده می‌شود.

به گزارش میراث آریا به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هرمزگان، محمد محسنی روز پنج‌شنبه ۹ شهریورماه ۱۴۰۲ با اعلام این خبر گفت: بر اساس تفاهم نامه اداره کل آموزش و پرورش و این اداره کل در خصوص پرورش نیروهای متخصص برای اشتغال در تاسیسات گردشگری، با همکاری جامعه هتلداران استان، از اول مهر دو رشته گردشگری و هتلداری در هنرستان‌های بندرعباس آموزش داده می‌شود. 

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هرمزگان با اشاره به اینکه آموزش رشته‌های گردشگری با هدف ارتقا سطح کیفی تاسیسات گردشگری انجام می‌شود، افزود: در همین راستا در هنرستان دخترانه آینده‌سازان و دبیرستان پسرانه پروفسور حسابی این دو رشته آموزش داده می‌شود.

او افزود: بر اساس تفاهم نامه، فراهم اوردن نیروی انسانی برای آموزش دروس تخصصی گردشگری و هتل‌داری توسط این اداره کل و جامعه هتلداران است.

محسنی ادامه داد؛ همچنین انجام دوره‌های عملی و کارورزی هنرجویان در تاسیسات گردشگری بر عهده اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هرمزگان و جامعه هتلداران خواهد بود.

انتهای پیام/

کد خبر 1402060900652

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha