صدور مجوز فعالیت ۱۱ مرکز درمانی اصفهان در حوزه گردشگری سلامت

سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان از صدور مجوز برای ۱۱ مرکز درمانی در این استان در حوزه گردشگری سلامت به‌ویژه در ایام پسا کرونا خبر داد.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان، حمیدرضا محققیان با اعلام این مطلب گفت: طی پنج سال گذشته با تلاش‌های انجام‌ شده، گونه‌های جدید گردشگری در پهنه استان اصفهان در حال گسترش است.

سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان ادامه داد: با تلاش‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام‌ شده، مقرر شد تا اصفهان صرفاً مقصد گردشگران فرهنگی نباشد، لذا توسعه گونه‌های جدید همچون گردشگری طبیعت‌گردی و گردشگری سلامت در دستور کار این اداره‌کل و سایر نهادهای مرتبط قرار گرفته است.

او افزود: با توجه به ظرفیت استان اصفهان در حوزه سلامت و درمان، با هماهنگی استانداری، دانشگاه علوم پزشکی و سایر نهادی مرتبط، در حال حاضر جدای از فعالیت‌های بخش خصوصی، ۱۱ مرکز درمانی دولتی و خصوصی جدید اعم از بیمارستان و کلینیک در پهنه استان اصفهان مجوز فعالیت در حوزه گردشگری سلامت را دریافت کرده‌اند، لذا امیدوارم شاهد افزایش فعالیت‌های بیش‌ازپیش در حوزه گردشگری سلامت در طی سال‌های آینده در پهنه استان اصفهان باشیم.

انتهای پیام/

کد خبر 1402062901749

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha