موافقت با ۲۱ طرح سرمایه‌گذاری حوزه گردشگری در استان گلستان

معاون سرمایه‌گذاری و تأمین منابع اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان از تصویب ۲۱ طرح سرمایه‌گذاری حوزه گردشگری در کمیسیون فنی برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری استان خبر داد.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان، مجید رحمانی‌خلیلی با اعلام این خبر گفت: این طرح‌ها شامل سه هتل، ۹ طرح اقامتگاه بوم‌گردی، سه سفره‌خانه سنتی، چهار مجتمع گردشگری و ۲ مرکز تفریحی و سرگرمی در سطح استان با پیش‌بینی حجم سرمایه‌گذاری بالغ‌بر سه هزار و ۵۲۳ میلیارد ریال است.

او خاطرنشان کرد: این طرح‌ها با ایجاد زمینه اشتغال ۲۰۹ نفر طبق ضوابط و قوانین مصوب در شیوه‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های ابلاغی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در کمیسیون فنی برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری استان بررسی و مورد تصویب قرار گرفت.

رحمانی‌خلیلی با اشاره به این‌که گردشگری و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این حوزه از اهمیت بالایی برخوردار است، تصریح کرد: حمایت از سرمایه‌گذاران و تسریع در اعطای مجوزهای لازم برای ایجاد تأسیسات گردشگری در سطح استان از اولویت‌های معاونت سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان است.

انتهای پیام/

کد خبر 1402063001807

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha