سیاست توسعه متوازن گردشگری در اصفهان اجرا می‌شود

سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان از تلاش برای اجرای سیاست توسعه متوازن گردشگری در پهنه استان اصفهان همزمان با سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌دستی اصفهان خبر داد.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان، حمیدرضا محققیان با اعلام این مطلب گفت: تلاش داریم تا با مشارکت استانداری اصفهان به‌ویژه اداره‌کل امور شهری استانداری، حضور ۱۱۴ شهر و روستای هدف گردشگری استان را در این نمایشگاه تحقق‌ بخشیم.

سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان ادامه داد: با توجه به تداوم خشک‌سالی و آلودگی هوا در استان اصفهان معتقدیم توسعه گردشگری نقش مهمی در توسعه پایدار مناطق مختلف استان ایفا می‌کند، لذا امسال فرصت مناسبی است تا با ایجاد همگرایی میان شهرهای مختلف استان، گردشگری را از چند شهر و از جمله مرکز استان به‌تمامی مناطق استان گسترش دهیم.

او افزود: در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌دستی غرفه‌های متنوعی به‌منظور حضور شهرداران و دهیاران استان اختصاص‌یافته و تلاش داریم با حضور این همکاران، دوره‌های آموزشی مناسبی به‌منظور ارتقای صنعت گردشگری در مناطق مختلف استان ایجاد کنیم.

انتهای پیام/

کد خبر 1402070300083

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha