زنجان در صدر برگزار کنندگان رویدادهای ملی و بین المللی است 

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: زنجان در صدر برگزار کنندگان رویدادهای ملی و بین المللی است. 

به‌گزارش میراث آریا به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان، علی اصغر شالبافیان روز ۷ مهرماه ۱۴۰۲ در مراسم افتتاحیه جشنواره آش، نمایشگاه صنایع دستی و سوغات اظهار کرد: یوم العباس شکوه یک رویداد مذهبی است و ریشه و جوهره هر رو رویداد مهمان نوازی و مهربانی این مردم است و چه با مصما شعار زنجان میزبان مهربان برای این رویداد انتخاب شده است. 

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی افزود: زنجان در صدر برگزار کنندگان رویدادهای بین المللی و ملی است و همه اینها محقق نمی‌شود مگر اینکه مردم این شهر علاقه‌مند به آمدن مهمان باشند. 

شالبافیان تصریح کرد: استان زنجان در ایام سفر کمترین‌عدم رضایت مندی را از طرف مسافرین دارد. 

او ادامه داد: بنده نیز به لحاظ سفرهای مختلفی که به استان‌های مختلف داشتم، این همدلی و یک صدایی مسولین را دیدم. 

شالبافیان اضافه کرد: شهر زنجان با اضافه شدن و تکمیل محور سبزه میدان و تاسیسات اقامتی که کنار آن افزوده می‌شود، یک محور گردگیری با استانداردهای بین‌المللی خواهد بود. 

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: البته برای افزایش گردشگران باید مهمان نوازی مردم هم باشد، مفاخر زنجان کسانی هستند که میتوان برای آن‌ها رویدادهای مختلف ثبت کرد و برای این کار باید تلاش بیشتری کرد. 

او تصریح کرد: استان زنجان یکی از استان‌هایی است که از حوزه شورای برنامه‌ریزی برای گردشگری دریافت کرده است. 

شالبافیان ادامه داد: برنامه ما برای استان زنجان ثبت بین‌المللی این رویدادها در فهرست جهانی است و برای انتشار این صحنه‌های شادابی و نشاط باید بیشتر تدبیر کرد.

انتهای پیام/

کد خبر 1402070800516

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha