بررسی وضعیت طرح‌های سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان آذربایجان‌شرقی از برگزاری جلسه بررسی آخرین وضعیت طرح‌های سرمایه‌گذاری حوزه گردشگری با حضور بانک‌های عامل استان خبر داد.

به‌گزارش میراث آریا به‌نقل از روابط عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان آذربایجان‌شرقی، احمد حمزه زاده روز دوشنبه ۱۴ اسفندماه ۱۴۰۲ ضمن اعلام این خبر گفت: با حضور بانک‌های عامل و سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری و صنایع‌دستی بررسی وضعیت طرح‌های سرمایه‌گذاری برای دریافت تسهیلات از محل تبصره ۱۸ مصوب سال ۱۴۰۱ صورت پذیرفت. و بر رفع نواقصات موجود و تسریع روند پرداخت‌های تسهیلات در حوزه گردشگری و صنایع‌دستی تأکید شد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی ادامه داد: تعداد ۲۶ طرح سرمایه‌گذاری حوزه گردشگری و صنایع‌دستی با کاربری‌های مختلف برای بهره‌مندی از تسهیلات تبصره ۱۸، پس از بررسی و موافقت در کمیته تسهیلات استان به بانک‌های عامل معرفی شدند.

کریمی گفت: با توجه به بررسی‌های صورت گرفته، امید است تا ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته در تبصره ۱۸، در حیطه افزایش ظرفیت‌های گردشگری استان آذربایجان‌شرقی هزینه گردد.

انتهای پیام/

کد خبر 1402121400670

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha