رفسنجان میزبان دومین همایش کمپرهای استان کرمان

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان رفسنجان گفت: دومین همایش کمپرهای استان کرمان به میزبانی رفسنجان با هدف معرفی ظرفیت های گردشگری برگزار خواهد شد.

به گزارش‌میراث آریا و به نقل از روابط‌عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان، حسن حسینی اظهار کرد: با هدف معرفی ظرفیت های گردشگری رفسنجان به محافل گردشگری و آشنایی شهروندان رفسنجانی با سبک‌های متنوع گردشگری، دومین همایش کمپرهای استان کرمان برگزار خواهد شد.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان رفسنجان گفت: این همایش با همکاری کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی استان کرمان در مجاورت عمارت حاج آقا علی رفسنجان، بزرگترین خانه خشتی جهان برگزار خواهد شد.

او در ادامه افزود: این رویداد گردشگری شامل کمپینگ و برنامه‌های جانبی است که از عصر پنجشنبه ۱۷ اسفندماه تا عصر جمعه ۱۸ اسفندماه با حضور تعدادی از کمپرها، موتور ادونچرها و سایکل توریست‌های استان کرمان و استان‌های همجوار با حمایت شهرداری، اتاق بازرگانی، شرکت همگامان مس و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.

حسینی با بیان اینکه سبک زندگی کمپری و کمپینگ موتورها و دوچرخه های سایکل توریست برای عموم مردم جذاب است، از شهروندان رفسنجانی برای حضور در این همایش و آشنایی با این سبک گردشگری دعوت کرد.

انتهای پیام/

کد خبر 1402121400675

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha