آمادگی شهرستان گچساران برای استقبال از مهمانان نوروزی

رئیس میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان گچساران از آمادگی کامل این شهرستان برای استقبال از مسافران نوروزی خبرداد.

 به گزارش میراث‌آریا به نقل از روابط عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کهگیلویه و بویراحمد، رحیم خردمند امروز ۱۵ اسفندماه ۱۴۰۲ در کارگروه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان گچساران، اظهار کرد: ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان گچساران باهدف توسعه گردشگری داخلی و ایجاد هماهنگی و انسجام بین دستگاه‌های خدمات رسان با حضور فرماندار این شهرستان تشکیل‌شده است.

رئیس میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان گچساران تصریح کرد: ارائه خدمات مناسب به مسافران، گردشگران و نظارت بر انجام فعالیت‌های کمیته‌های ده‌گانه از مهم‌ترین اهداف تشکیل ستاد خدمات سفر در شهرستان گچساران است.

دبیر اجرایی ستاد هماهنگی خدمات سفر در شهرستان گچساران بیان کرد: با توجه به تقارن ماه مبارک رمضان و ایام نوروز رعایت شئونات ماه مبارک رمضان در تمام مراکز اقامتی، پذیرایی الزامی است.

او ادامه داد: استقبال از مسافران نوروزی، برپایی نمایشگاه صنایع‌دستی، برپایی خیمه نماز در ورودی مرکز شهرستان گچساران نیز از برنامه‌های مهم ستاد خدمات سفر در این شهرستان است.

انتهای پیام/

کد خبر 1402121500726

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha