ارائه خدمات ۱۵۰۰ فروند شناور تفریحی به گردشگران استان مازندران در نوروز ۱۴۰۳

سرپرست معاونت امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران گفت: حدود ۱۵۰۰ فروند شناور تفریحی از قبیل قایق و جت اسکی دارای شماره ثبت و گواهینامه ایمنی در این ایام در ایستگاه‌های تفریحات دریایی مشغول به فعالیت است.

به گزارش میراث آریا، فائزه قدیری سرپرست معاونت امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از استقبال گسترده مسافران نوروزی برای بهره‌گیری از شناورهای دریایی در سواحل استان در تعطیلات نوروزی امسال خبر داد.

او با اشاره به مساعد بودن شرایط آب و هوایی در دو روز گذشته از استقبال چشمگیر مسافران نوروزی به استفاده از شناورهای دریایی در سواحل تحت پوشش اداره کل (رامسر تا فرح‌آباد ساری) خبر داد.

سرپرست معاونت امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران با بیان به اینکه حدود ۱۵۰۰ فروند شناور تفریحی از قبیل قایق و جت اسکی دارای شماره ثبت و گواهینامه‌ی ایمنی در این ایام در ایستگاه‌های تفریحات دریایی مشغول به فعالیت هستند افزود: کارشناسان این اداره کل به‌صورت روزانه بر ایمنی ترددهای دریایی نظارت دارند.

قدیری ادامه‌ داد: به‌منظور آشنایی هر چه بیشتر مسافران گرامی، بنر و بروشورهایی با موضوع رعایت نکات ایمنی و حفظ محیط زیست دریایی تهیه و در ایستگاه‌های تفریحات دریایی محدوده‌ تحت حاکمیت این اداره کل (رامسر تا فرح‌آباد ساری) توزیع شد.

او در انتها یادآور شد: هموطنان گرامی در صورت بروز هرگونه حادثه دریایی در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانند از طریق شماره‌تلفن (۱۵۵۰) با مرکز هماهنگی جستجو و نجات دریایی بندر نوشهر (MRCC) تماس بگیرند.

انتهای پیام/

کد خبر 1403010500805

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha