برگزاری کارگاه آموزشی توانمندسازی فعالان گردشگری استان خراسان جنوبی

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان خراسان جنوبی گفت: کارگاه آموزشی توانمندسازی فعالان گردشگری استان در هفتمین روز از بهار ۱۴۰۳ در بیرجند برگزار شد.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل‌از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی، مرتضی عربی روز سه‌شنبه ۷ فروردین‌ماه ۱۴۰۳ بیان کرد: این کارگاه که با حضور تعدادی از فعالان این صنعت از جمله دهیاران، راهنمایان گردشگری، مدیران مجتمع‌های گردشگری برگزار شد.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان خراسان جنوبی افزود: کارگاه آموزشی توانمندسازی فعالان گردشگری با تدریس بابک مغازه‌ای از مدرسین برجسته گردشگری کشور با سرفصل‌هایی همچون معرفی جاذبه‌ها و محصولات گردشگری، چگونگی داشتن یک روستای گردشگری، اصول طراحی و برنامه‌ریزی سرمایه‌گذاری و مدیریت کسب و کارهای گردشگری، خصوصیات یک کسب و کار موفق و پایدار گردشگری روستایی و شناخت درست و بهینه مشتریان و شیوه ارتباط با آنها ارائه و تدریس شد.

او گفت: این کارگاه با هدف ارتقاء کیفیت خدمات گردشگری در استان برگزار شد و برنامه‌های توانمندسازی فعالین و جوامع محلی در حوزه گردشگری در اولویت آموزش استان خواهد بود.

عربی افزود: این کارگاه با همت و کمک بخش خصوصی مجتمع گردشگری بادامشک بیرجند و موسسه آموزشی علوم خیام بیرجند برگزار شد و بیش از ۳۰ نفر از علاقه‌مندان در آن حضور داشتند.

انتهای پیام/

کد خبر 1403010801291

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha