دوره‌ آموزشی توانمندسازی برای مدیران تأسیسات گردشگری ایلام برگزار می‌شود

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان ایلام از برگزاری دوره آموزشی توانمندسازی برای مدیران تأسیسات گردشگری استان خبر داد.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام، فرزاد شریفی امروز ۲۵ فروردین ماه با اعلام این خبر ظهار کرد: با توجه به اهمیت آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی شاغل در بخش گردشگری برای ارائه خدمات بهتر، دوره آموزشی توانمندسازی برای مدیران تمامی واحدها و تأسیسات گردشگری، دهیاران و اعضای شورای روستایی در استان برگزار می‌شود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام افزود: با توجه به اهمیت خدمت‌رسانی مطلوب در ایام ویژه سال نسبت به برگزاری این دوره‌های آموزشی در استان اقدام شده و شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها با مفاهیم و مبانی میراث فرهنگی، گردشگری وصنایع دستی، آداب معاشرت و الگوهای رفتاری، روش‌های افزایش رضایتمندی گردشگران و .... آشنا می‌شوند.

او با بیان اینکه برگزاری این دوره‌های آموزشی برای فعالان گردشگری به منظور ارائه خدمات بهتر به مشتریان در مواردی از جمله مشتری مداری، پذیرایی و آداب و رفتار حرفه است، اضافه کرد: در بحث آموزش‌ها برای دفاتر خدمات مسافرتی به مواردی از جمله کیفیت و نوآوری پرداخته می‌شود و در بحث راهنمایان تور آموزش داشتن رفتار حرفه‌ای و شرایط عبور از بحران‌های منطقه‌ای مهم است.

شریفی ادامه داد: در پایان دوره برای هر کدام از شرکت‌کنندگان گواهینامه صادر می‌شود.

انتهای پیام/

کد خبر 1403012502751

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha