بهره‌مندی ۹میلیون مسافر از خدمات بشردوستانه هلال‌احمر

رئیس سازمان جوانان هلال احمر از ارائه خدمات ایمنی و سلامت در بیست و چهارمین دوره طرح ملی فاخر، به ۹میلیون مسافر تا تاریخ ۲۰ فروردین ۱۴۰۳ خبر داد.

به‌گزارش میراث‌آریا، حجت‌الاسلام سید هاشم حسینی‌المدنی رئیس سازمان جوانان هلال احمر امروز شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ با اعلام این خبر اظهار کرد: از این تعداد ۴میلیون و ۸۷۹هزار و ۲۵۶ نفر با مراجعه به پست‌های ثابت و ایستگاه‌های ایمنی و سلامت سازمان جوانان هلال احمر از خدمات پایش و کنترل فشار خون، اطلاع رسانی در زمینه نقاط حادثه‌خیز و آسیب‌پذیر و راهنمایی مسافران به نقاط ایمن فرهنگی، سیاحتی و تفریحی، ساحلی، عمومی‌بهره مند شدند.

حجت‌الاسلام حسینی‌المدنی افزود: بهره‌مندان از خدمات و مهارت‌های ایمنی و امداد و کمک‌های اولیه اکیپ‌های سیار سحاب (سفیران حمایت‌های امدادی و بشردوستانه) را یک میلیون و ۵۶۸هزار و ۴۵۴ نفر عنوان کرد.

او با بیان اینکه در اجرای طرح خدمات بشردوستانه نوروزی هلال احمر ۹۶۴ هزار و ۲۱۹ نفر به پویش بهرفت (نکات ترافیکی، ایمنی و امدادی، خدمات فرهنگی) پیوستند، افزود: یک میلیون و ۱۵۰هزار و ۲۸۱ کودک نیز از خدمات فضای دوستدار کودک، استفاده کردند.

رئیس سازمان جوانان هلال احمر همچنین تعداد مراجعان به خیمه‌های نماز و غرفه فرهنگی را ۴۲۹هزار و ۷۴۵ نفر عنوان کرد و افزود: ۷۵هزار و ۹۹۰ نفر از اعضای داوطلب هلال احمر در طرح نوروزی سازمان جوانان هلال احمر برای خدمت به مسافران مشارکت داشتند.

انتهای پیام/

کد خبر 1403012502765

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha