شمارش معکوس فروپاشی رژیم غاصب صهیونیستی شروع شده است

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه هنوز بازتاب‌های پیروزی و عملیات پهپادی و موشکی جمهوری اسلامی ایران مانده است، گفت: شمارش معکوس فروپاشی رژیم غاصب صهیونیستی شروع شده است.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل‌از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی، جواد قناعت عصر روز یکشنبه ۲۶ فروردین‌ماه ۱۴۰۳ در نهمین ستاد خدمات سفر استان با حمایت از عملیات گسترده پهپادی و موشکی ایران علیه رژیم صهیونیستی، اظهار کرد: امروز اوج عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران را شاهد هستیم و مردم استان‌های مختلف به صورت خودجوش با تجمع حمایت و خوشحالی خود را ابراز کردند.

استاندار خراسان جنوبی در ادامه خفت و خاری ایران در دوران سلطنت پهلوی را یادآور شد و گفت: کشوری که زیرسلطه امریکا و انگلیس بود امروز به برکت انقلاب و خون شهدا به قدرت موشکی و خودکفایی در عرصه دفاعی و نظامی رسیده است که پهپاد و ده‌ها موشک را به اهداف نظامی سرزمین‌های اشغالی پرتاب می‌کند.

او به کمک ۱۰ کشور به اسرائیل در رهگیری پهپادها و موشک‌های ایران اشاره کرد و افزود: اما جمهوری اسلامی ایران به تنهایی این عملیات بزرگ را علیه رژیم صهیونیستی انجام داد.

قناعت با تأکید بر اینکه با عملیات وعده صادق صفحه مهمی از تاریخ جهان شب گذشته ورق خورد، ادامه داد: جهان مبهوت حمله موشکی شب گذشته رزمندگان اسلام به صهیونیست‌ها مانده بود.

استاندار خراسان جنوبی به بررسی ابعاد مختلف عملیات وعده صادق ایران علیه اسرائیل پرداخت و گفت: نشان دادن اقتدار جمهوری اسلامی ایران و شکست‌پذیری رژیم صهیونیستی از جمله ابعاد این عملیات است.

او با بیان اینکه هنوز بازتاب‌های پیروزی و عملیات پهپادی و موشکی جمهوری اسلامی ایران مانده است، تأکید کرد: شمارش معکوس فروپاشی رژیم غاصب صهیونیستی شروع شده است.

قناعت در ادامه سخنانش از همکاری و همراهی کمیته‌های ۱۲‌گانه ستاد خدمات سفر استان، فرمانداران و شهرداران به ویژه شهر بیرجند، طبس، فردوس، بشرویه و نهبندان برای میزبانی از مسافران نوروزی و گردشگران قدردانی کرد و گفت: علاوه بر میزبانی خوبی که از مسافران نوروزی انجام شد از فرصت سفر و محل تردد مسافران در استان برای جذب گردشگران و معرفی توانمندهای خراسان جنوبی فرصت‌سازی کردند.

استاندار خراسان جنوبی با اشاره به تاثیر مثبت سیاه چادرهای عشایری در ورودی شهرهای استان برای فروش و عرضه محصولات صنایع‌دستی، کاهش تصادفات و جذب مسافران نوروزی، بیان کرد: زمینه استقرار دائمی سیاه چادرهای عشایری در ۲۳ نقطه سطح استان فراهم خواهد شد.

او در پایان از همکاری دست‌اندکاران و تولیت امامزاده حسین بن موسی الکاظم (ع) شهرستان طبس با ستاد خدمات سفر استان و خدمت‌رسانی شایسته به مسافران نوروزی و گردشگران قدردانی کرد.

انتهای پیام/

کد خبر 1403012702831

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha