۲ پروژه توسعه و مرمت آبگرم‌های شهرستان رامسر در دست اقدام است

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان رامسر گفت: دو پروژه توسعه و مرمت آبگرم‌های شهرستان رامسر در دست اقدام است و امید داریم در سال جدید نیز حداقل دو پروژه دیگر به برنامه توسعه‌ای این شهرستان اضافه شود.

به‌گزارش میراث‌آریا و به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران، نادر سحرخیز شنبه اول اردیبهشت ۱۴۰۳ با بیان اینکه ظرفیت‌های نهفته در بهره‌برداری از آبگرم‌های معدنی می‌تواند اقتصاد گردشگری شهرستان را متحول کند و در تلاش هستیم با جذب سرمایه‌گذار در سال ۱۴۰۳ در این حوزه علاوه بر جذب توریست از منابع خدادادی حداکثر استفاده را داشته باشیم. 

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان رامسر همچنین بیان کرد: در حال حاضر دو پروژه توسعه و مرمت آبگرم‌های شهرستان در دست اقدام است و امید داریم در سال جدید نیز حداقل دو پروژه دیگر به برنامه توسعه‌ای این شهرستان اضافه شود.

او آبگرم‌های هتل تاریخی رامسر را یکی از مهمترین پروژه‌های گردشگری سلامت شهرستان رامسر یاد کرد و افزود: یکی دیگر از پروژه‌های آبگرم طبی رامسر نیز که در حال احیای مجدد است باز هم در نزدیکی هتل رامسر قرار دارد که در سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.

سحرخیز همچنین ادامه داد: در این شهرستان بیش از ۵۰ چشمه آب معدنی دیگر نیز موجود است تلاش خواهیم کرد با شناسایی و استعدادیابی و تهیه طرح و جذب سرمایه‌گذار این منبع مهم طبیعی و طبی را به ثروت تبدیل کنیم.

انتهای پیام/

کد خبر 1403020100039

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha