آغاز عملیات اجرایی پروژه هتل ۵ ستاره ملل مشگین‌شهر تا آخر اردیبهشت ماه

استاندار اردبیل از شروع عملیات اجرایی هتل پنج ستاره ملل مشگین‌شهر با سرمایه‌گذاری موسسه ملل تا پایان اردیبهشت ماه خبر داد.

به گزارش میراث آریا و به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل، سیدحامد عاملی امروز ۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در جلسه هماهنگی پروژه هتل پنج ستاره ملل مشگین‌شهر که با حضور سرمایه‌گذار و مسئولان دستگاه‌های اجرایی برگزار شد، گفت: با هماهنگی ادارات مرتبط و با اقدامات انجام شده از سوی سرمایه‌گذار، پروژه هتل پنج ستاره ملل مشگین‌شهر تا آخر اردیبهشت ماه کلنگ‌زنی می‌شود.

استاندار اردبیل افزود: دستگاه‌های اجرایی مرتبط استان اقدامات لازم را طی دو هفته آینده انجام می‌دهند تا مانعی برای شروع عملیات اجرایی پروژه وجود نداشته باشد و سرمایه‌گذار طرح نیز آماده آغاز عملیات اجرایی است.

او تاکید کرد: شهرستان مشگین‌شهر ظرفیت ویژه‌ای در حوزه گردشگری دارد و احداث پروژه‌های پیشران در این منطقه می‌تواند به رونق گردشگری و اقتصادی استان منجر شود که مجموعه مدیریتی استان نیز از سرمایه‌گذاران در این حوزه حمایت می‌کند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل نیز در این جلسه گفت: حمایت‌های لازم از سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری انجام می‌شود و در همین راستا موافقت اصولی پروژه هتل پنج ستاره ملل صادر شده و سایر اقدامات لازم نیز انجام می‌شود.

حسن محمدی ادیب ادامه داد: این پروژه در منطقه روستای وله‌زیر شهرستان مشگین‌شهر قرار دارد و سرمایه‌گذار پروژه علاوه بر هتل پنج ستاره در قالب طرح توسعه، مجموعه‌های گردشگری سلامت و سایر طرح‌های گردشگری را نیز در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام/

کد خبر 1403020400230

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha