تعلیق و لغو مجوز فعالیت ۲ دفتر خدمات مسافرتی در گیلان

کمیته نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان گیلان، فعالیت یک خدمات مسافرتی و گردشگری را به حالت تعلیق و مجوز فعالیت یک دفتر را لغو کرد.

به‌گزارش میراث‌آریا و به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گیلان، سید محمدعلی حسینی‌نسب با اعلام این خبر گفت: در ماه جاری پروانه بهره‌برداری یک دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری به حالت تعلیق درآمد و یک دفتر نیز لغو مجوز شد.

سرپرست معاونت‌گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی گیلان افزود: پرونده دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری در کمیته نظارت بر این دفاتر بررسی شد که مجوز دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری بابک سیر با توجه به تخلفات انجام شده از جمله ارائه اطلاعات غیرواقعی در خصوص اجزای بسته سفر، به حالت تعلیق و مجوز فعالیت دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری کادوس گشت گیل نیز به دلایلی از جمله عدم فعالیت، دریافت اخطار تعلیق و تعطیلی مکان شرکت بدون اطلاع به اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان، لغو شد.

او اظهار کرد: شرکت‌ها و دفاتری که پروانه فعالیت آن‌ها لغو شده یا به حالت تعلیق در آمده است، به استناد قانون، حق هیچ‌گونه ثبت نام و برگزاری تورهای داخلی و خارجی و هرگونه خدمات ایرانگردی و جهانگردی را ندارند.

حسینی‌نسب تصریح کرد: مسافران و گردشگران در هنگام دریافت خدمات مسافرتی، به دفاتر گردشگری مجاز و دارای پروانه بهره‌برداری مراجعه کنند و در صورت مشاهده واحدهای متخلف و بدون مجوز، مراتب را به معاونت گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی استان گیلان اطلاع دهند.

انتهای پیام/

کد خبر 1403021600831

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha