انسجام ملی در برپایی نمایشگاه‌های سراسری منجر به رونق اقتصادی می‌شود

معاون وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با بیان اینکه میزبانی شایسته یزدی‌ها سبب شده تا مجدد یزد میزبان صنایع‌دستی از سراسر استان‌های کشور باشد، گفت: انسجام ملی در نمایشگاه‌های سراسری منجر به رونق اقتصادی می‌شود.

به‌گزارش میراث‌آریا، مریم جلالی روز گذشته ۲۵ اردیبهشت‌ماه در سفر به یزد و در حاشیه بازدید از نمایشگاه سراسری صنایع‌دستی در یزد گفت: برپایی نمایشگاه‌ها در سراسر کشور با هدف انسجام ملی، هویت فرهنگی و رونق اقتصادی هستند، امیدوارم این انسجام ملی به رونق اقتصادی عجین شود.

معاون صنایع‌دستی کشور افزود: یکی از وجوه متمایز نمایشگاه در شهر یزد با نمایشگاه‌های مشابه، این است که روح خانوادگی در آن مترتب است، همچنین مهمان‌نوازی و مهمانی شایسته و همیشگی یزدی‌ها سبب شده تا مجدد یزد میزبان صنایع‌دستی از سراسر استان‌های کشور باشد.

او گفت: امسال صندوق کارآفرینی امید جهت خرید صنایع‌دستی پای کار بوده و اعطای تسهیلات جهت خرید صنایع‌دستی را برای مصرف‌کنندگان فراهم آورده است، تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان می‌توانند از تسهیلات خرید صنایع‌دستی بهره‌مند شوند.

جلالی ادامه داد: این ابتکار مهم در نمایشگاه یزد رقم خورده است و امیدواریم که تولیدکننده و مصرف‌کننده با رضایت خاطر التزاز روحی، معنوی، اقتصادی داشته باشند.

انتهای پیام/

کد خبر 1403022601492

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha