بیمارستان ۷۰۰ تختخوابی قزوین مزین به نام شهید رئیسی خواهد شد/ لزوم برنامه‌ریزی برای برگزاری هرچه بهتر انتخابات

استاندار قزوین گفت: بیمارستان ۷٠٠ تختخوابی قزوین که به برکت سفر رئیس‌جمهوری شهید به استان از تعطیلی خارج شد و امروز با سرعت خوبی در حال انجام است، با تصویب شورای برنامه‌ریزی استان مزین به نام شهید رئیسی خواهد شد.

به‌گزارش میراث آریا، محمدمهدی اعلایی روز شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قزوین اظهار کرد: شخصیت و شان آیت‌الله رئیسی امروز بر همگان آشکار شده است ولی آن چیزی که یک شخصیت سیاسی را تبدیل به یک انسان محبوب می‌کند و باعث می‌شود میلیون‌ها نفر به او ادای دین کنند موضوع معمولی و عادی نیست و در یک کلمه به نام اخلاص معنا می‌شود.

استاندار قزوین افزود: در کنار آیت‌‎الله رئیسی، شهدای همراه با رئیس‌جمهوری هم به شکل بسیار ویژه و چشمگیری تشییع شدند که متاثر از اخلاص این جمع بوده‌است و تقدیری بود که خداوند رقم زد.

اعلایی گفت: همه اعضای حاضر در این جلسه به‌عنوان خدمتگزاران مردم، افتخار حضور در دولت تاریخی را کسب کرده‌ایم، افتخاری که به دلیل عملکرد بی‌نظیر آیت‌الله رئیسی به‌دست آمده‌است و این شهید والامقام منجر به سیطره طهارت در قدرت شد و یک تراز جدید را در نگاه مردم و دست‌اندکاران خدمت‌رسانی به مردم ایجاد کرد.

استاندار قزوین با بیان اینکه برهه مدیریتی کشور به دو برهه قبل و بعد شهادت آیت‌الله رئیسی تقسیم کرد، اضافه کرد: خیلی از مدیران فعلی و نسل جوان موضوعاتی را درباره طهارت نفس شهیدان رجایی، بهشتی و سایر شهدای عزیز شنیده ولی آنها را مشاهده نکرده بودند ولی امروز تمامی آن اعمال و رفتار در شخصیت رئیس‌جمهوری شهید مشاهده شد و این مهم برای تمامی مسئولان تکلیف‌آور است.

بیمارستان ۷۰۰ تختخوابی قزوین مزین به نام شهید رئیسی خواهد شد/ لزوم برنامه‌ریزی برای برگزاری هرچه بهتر انتخابات

نماینده عالی دولت در استان با اشاره به شخصیت جامع‌الاطراف آیت‌الله رئیسی اظهار کرد: ایشان در کنار جدیت نشأت‌گرفته از خلوص، تعبد و تقید در برخی امور شوخ‌طبعی خاص خود را داشتند و همین نگاه جامع و در نظر گرفتن سلایق مختلف باعث گره‌گشایی در بسیاری از موضوعات می‌شد.

اعلایی افزود: رفتار صادقانه و خالصانه در موضوعات، مقابله با زیاده‌خواهی، تلاش برای اداره کشور در آرامش و به‌دور از حواشی و بسیاری از موضوعات دیگر از شهید رئیسی یک الگوی مثال‌زدنی به‌بار آورد و هرچند در دوران ریاست جمهوری در انبوهی از تخریب‌ها و تهمت‌زنی‌ها قرار گرفت ولی پس از شهادت با این سطح از محبوبیت تشییع شد و نامش جاودانه خواهد ماند.

استاندار قزوین تصریح کرد: در شرایط فعلی هرچند از فقدان آیت‌الله رئیسی متاثر و متاسف هستیم ولی نباید خللی در امور ایجاد شود و تمامی مسئولان در استان باید به بهترین شکل ممکن وظایف خود را انجام دهند.

نماینده عالی دولت در استان اظهار کرد: در چند روز آینده مجلس جدید مستقر می‌شود و خدمت‌گزاران جدیدی با انتخاب مردم به دایره خدمت‌گزاران اضافه می‌شوند و امیدواریم با تصویب قوانین و نقش نظارتی خود فضای مناسب‌تری را برای تعالی ایران عزیز فراهم کنند.

او با بیان اینکه استان قزوین استانی فرهنگی، اقتصادی و پرظرفیت است که تعاملات ملی و استانی می‌تواند به توسعه و شکوفایی آن کمک کند، افزود: مجموعه مدیریتی استان نمایندگان منتخب را نمایندگانی دلسوز، متخصص و با برنامه می‌داند و سعی می‌شود با کمک یکدیگر منافع مردم بهتر از گذشته دنبال شود، قطعا توان نمایندگان مجلس در کنار توان مدیران استان می‌تواند توسعه بیشتر استان را به همراه داشته باشد.

اعلایی با اشاره به انتخابات پیش‌رو گفت: برگزاری انتخابات در فضای پیش‌رو همیت و جدیت بیشتری را از سوی تمامی دستگاه‌های اجرایی می‌طلبد و تمامی دستگاه‌ها باید در کنار یکدیگر برای تامین امکانات و نیروها و برنامه‌ریزی برای برگزاری هرچه بهتر انتخابات تلاش کنند.

استاندار قزوین اضافه کرد: حساسیت انتخابات ریاست جمهوری بسیار زیاد است و باید برای مشارکت بیشتر مردم برنامه‌ریزی شود.

بیمارستان ۷۰۰ تختخوابی قزوین مزین به نام شهید رئیسی خواهد شد/ لزوم برنامه‌ریزی برای برگزاری هرچه بهتر انتخابات

انتهای پیام/

کد خبر 1403030700282

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha