استقرار ناجیان غریق در نقاط حادثه خیز دریای ساری/ ۳۳ نقطه حادثه خیز شناسایی شد

معاون سیاسی امنیتی شهرستان ساری گفت: تمهیدات لازم جهت استقرار ناجیان غریق از شروع طرح سالم‌سازی دریا تا پایان تابستان در نقاط حادثه خیز اتخاذ شده است.

به‌گزارش میراث‌آریا، سومین جلسه طرح سالم‌سازی دریا شهرستان ساری سه‌شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ با حضور معاون سیاسی امنیتی، معاون عمرانی فرمانداری ساری، سرپرست اداره میراث‌فرهنگی شهرستان، مدیران طرح‌های دریای ساری و ادارات مرتبط در محل فرمانداری شهرستان ساری، مرکز استان مازندران، تشکیل شد.

معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری ساری در این جلسه با بیان اینکه؛ شهرستان ساری با ۱۳/۵ کیلومتر نوار ساحلی، دارای شش طرح سالم‌سازی دریا است، افزود: تمهیدات لازم برای استقرار ناجیان غریق از شروع طرح تا پایان تابستان در نقاط حادثه‌خیز اتخاذ شده است.

سید مرتضی ابراهیمی تصریح کرد: تلاش بر این است تا با برنامه‌ریزی‌های مناسب فرهنگی فضایی مناسب و آرام برای گردشگران و همشهریان عزیز فراهم شود.

او در این جلسه با اشاره به اقدامات لازم برای تکمیل زیرساخت‌ها و تامین آب شرب و شستشو ‌ بیان کرد: مدیران طرح‌ها نسبت به پاکیزگی محیط اهتمام ویژه داشته باشند.

در ادامه جلسه قاسم قادری با بیان اینکه بر اساس شیوه نامه، اقدامات اولیه جهت صدور مجوز برای طرح‌های شش‌گانه در ساری انجام پذیرفته است، گفت: با توجه به ارزیابی.های صورت گرفته در سنوات گذشته با کمک هلال احمر شهرستان، ۳۳ نقطه حادثه خیز شناسایی شده است که با شروع طرح سالم‌سازی دریا در این نقاط ناجیان مستقر می‌شوند.

سرپرست اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان ساری در پایان عنوان کرد: علاوه بر فعالیت‌های تفریحی و افزایش نشاط اجتماعی در طرح‌های دریا، پیوست‌های فرهنگی نیز در برنامه‌ها لحاظ شده است.

انتهای پیام/

کد خبر 1403030900406

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha