رفع موانع سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری با تصویب آیین‌نامه در هیأت دولت/ نامزد انتخابات ریاست جمهوری نمی‌شوم

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت:  امروز آیین‌نامه مهمی درباره گردشگری تصویب شد. این آیین‌نامه می‌تواند راه را برای سرمایه گذاری  و رفع موانع در حوزه گردشگری بسیار تسهیل کند.

به گزارش میراث آریا، سید عزت‌الله ضرغامی امروز چهارشنبه ۹ خرداد در حاشیه جلسه هیأت دولت گفت: یکی از مشکلاتی که در کشور ما وجود دارد این است که قوانین خوبی را تصویب می‌کنیم اما در رویه و روش‌ها همیشه مشکل داریم. سال هاست که این موضوع را به عنوان آسیب‌های قانون‌گذاری کشور مطرح می‌کنم.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ادامه داد: امروز آیین‌نامه مهمی درباره گردشگری تصویب شد که کار بسیار مفصلی است که با همکاری وزارت اقتصاد و در راستای  تسهیل کسب و کار انجام شده است.

او تصریح کرد: موانع بسیاری برای سرمایه‌گذاران و فعالان حوزه گردشگری در رویه‌های گذشته وجود داشته است که خوشبختانه با رأی قاطع دولت تصویب شد. این  آیین‌نامه می‌تواند راه را برای سرمایه‌گذاری و رفع موانع در حوزه گردشگری بسیار تسهیل کند.

نامزد ریاست‌جمهوری نمی‌شوم

ضرغامی در ادامه افزود: نامزد انتخابات ریاست جمهوری نیستم. اما اگر شورای نگهبان تنگ‌نظری نکند، انتخابات پرشوری برگزار می‌شود.

او تأکید کرد: فکر می‌کنم روح مطهر شهید رئیسی به همین راضی است که دولت، یک انتخابات پرشور را برگزار کند.

انتهای پیام/

کد خبر 1403030900424

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha