تور آشنایی با ظرفیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری شهرستان نمین برگزار می‌شود

معاون گردشگری اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل از برگزاری تور آشنایی با ظرفیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری شهرستان نمین خبر داد.

به گزارش میراث آریا، یحیی نجارقابل گفت: تور آشنایی با ظرفیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری شهرستان نمین روز شنبه ۲۶ خرداد ماه با همکاری فعالان بخش خصوصی گردشگری این شهرستان و دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری جهان با ماپو برگزار می‌شود.

معاون گردشگری اداره کل میراث‌فرهنگی استان اردبیل افزود: این تور ویژه مدیران و مدیران فنی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری و راهنمایان گردشگری است و بازدید از جاذبه‌ها و تاسیسات گردشگری شهرستان در برنامه تور قرار دارد.

او تاکید کرد: بازدید از اقامتگاه‌های بومگردی آرامان و بیدبرگ، محوطه گردشگری کندیم، هتل چهار ستاره گرده‌ای، هتل دو ستاره احسانی، واحد پذیرایی بین‌راهی کوفته‌سرای سنتی نمین و مجموعه عسل مهرنوش از جمله برنامه‌های بازدید در تور آشنایی با ظرفیت‌های گردشگری نمین است.

نجارقابل ادامه داد: تورهای آشنایی با ظرفیت‌های گردشگری شهرستان‌ها با هدف معرفی قابلیت‌ها به فعالان حوزه گردشگری برگزار می‌شود که پیش از این برای شهرستان‌های خلخال، مشگین‌شهر و نیر برگزار شده و برنامه برای سایر شهرستان‌ها نیز اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/

کد خبر 1403032401323

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha