ابطال مجوز یک شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری در خوزستان

معاون گردشگری خوزستان از ابطال پروانه بهره‌برداری بند (ب) یک شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری در ماهشهر خبر داد.

به‌گزارش میراث‌آریا، جمال عامری‌نسب گفت: به استناد رأی کمیته فنی نظارت بر دفاتر و شرکت‌های خدمات مسافرتی و گردشگری استان، مجوز بند (ب) شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری "آهوسیر خوزستان" به مدیرعاملی آزاده مؤمنی واقع در شهرستان ماهشهر به دلیل عدم برطرف کردن نواقص و کاستی‌های اعلام‌ شده در زمان تعلیق، ابطال شد.

معاون گردشگری خوزستان با بیان این‌که به استناد آیین‌نامه نظارت بر تأسیس و فعالیت دفاتر و شرکت‌های خدمات مسافرت هوایی، گردشگری و زیارتی کشور، مصوب هیأت وزیران در سال ۱۳۸۰، به دلیل عدم رفع نواقص و تخلفات، شرکت یاد شده شرایط قانونی احراز و ادامه فعالیت مجوز بند «ب» را از دست داده است، افزود: مقتضی است ظرف مدت ۱۰ روز، این شرکت نسبت به تحویل اصل آخرین پروانه‌ بهره‌برداری بند«ب» و جمع‌آوری آثار و علائم فعالیت بند «ب» اقدام لازم را انجام دهد.

او یادآور شد: این شرکت حداکثر ظرف مدت شش ماه از تاریخ صدور این ابطالیه، نباید نسبت به آزادسازی تضمین حسن انجام کار اقدام لازم را انجام دهد.

عامری‌نسب خاطرنشان کرد: هم‌استانی‌ها و گردشگران در هنگام دریافت خدمات مسافرتی، به دفاتر گردشگری مجاز و دارای پروانه بهره‌برداری مراجعه کنند و در صورت مشاهده واحدهای متخلف و بدون مجوز، مراتب را به معاونت گردشگری این اداره‌کل اطلاع دهند.

انتهای پیام/

کد خبر 1403032601466

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha