دزفول ظرفیت‌های مطلوبی در زمینه گردشگری سلامت دارد/ اولویت‌ اصلی کشور ایجاد اشتغال از طریق جذب سرمایه‌گذار برای بهبود معیشت مردم است

نماینده مردم دزفول در مجلس، ضمن یادآوری تلاش برای سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال از طریق جذب سرمایه‌گذار در حوزه‌های مختلف و توجه به تولید درآمد برای بهبود معیشت مردم این منطقه به ظرفیت‌های مطلوب دزفول در زمینه اکوتوریسم و گردشگری سلامت اشاره کرد.

عباس پاپی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار میراث‌آریا، با اشاره به برنامه‌هایی که برای بهبود وضعیت حوزه انتخابیه خود دارد، گفت: با توجه به اینکه کشور در یک شرایط خاص اقتصادی قرار دارد بنابراین تعدادی مشکلات اقتصادی بخصوص در حوزه معیشت و اشتغال وجود دارد که باید تلاش برای رفع آنها در اولویت برنامه‌ها قرار گیرد.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: هم‌اکنون یکی از اولویت‌های اساسی که برای رفع مشکلات حوزه انتخابیه داریم سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال از طریق جذب سرمایه‌گذار در حوزه‌های مختلف و توجه به تولید درآمد برای بهبود معیشت مردم است.

این نماینده مردم در مجلس دوازدهم، در تشریح جزییات ظرفیت‌های مطلوب حوزه انتخابیه خود در زمینه گردشگری، یادآور شد: دزفول در حوزه گردشگری چه به لحاظ گردشگری در طبیعت یا اکوتوریسم و چه گردشگری سلامت از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است چراکه دزفول یکی از شهرهایی با قدمت چندین هزار ساله است کما اینکه اولین دانشگاه شناخته شده در دنیا تحت عنوان جندی شاپور در آن احداث شده است.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: امروز دانشگاه تهران هم وقتی می‌خواهد به سابقه محیط دانشگاهی خود در دنیا اشاره کند به تاریخچه تاسیس دانشگاه جندی شاپور دزفول اشاره می‌کند چرا که در سطح بین‌المللی یک افتخار محسوب می‌شود و از ظرفیت‌های مطلوب این منطقه برای جذب گردشگر است.

انتهای پیام/

کد خبر 1403032901582

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha