نمایشگاه ملی صنایع‌دستی اردبیل مردادماه برگزار می‌شود

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل از برگزاری نمایشگاه ملی صنایع‌دستی اردبیل در مرداد ماه خبر داد.

به گزارش میراث آریا، حسن محمدی ادیب امروز ۳۱ خردادماه ۱۴۰۳ در جلسه هماهنگی نمایشگاه ملی صنایع‌دستی گفت: نمایشگاه ملی صنایع‌دستی اردبیل ۱۵ تا ۱۹ مرداد ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی اردبیل برگزار می‌شود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل افزود: برگزاری نمایشگاه ملی صنایع‌دستی در استان اردبیل سابقه طولانی دارد و پس از تعطیلی چندساله با تلاش‌هایی که صورت گرفت این نمایشگاه با حضور صنعتگرانی از سراسر کشور برگزار خواهد شد.

او تاکید کرد: نمایشگاه‌های صنایع‌دستی فرصتی برای معرفی و عرضه محصولات هنرمندان این حوزه است و ما در استان اردبیل تلاش می‌کنیم در مقاطع مختلفی از سال نمایشگاه‌های استانی و ملی صنایع‌دستی را با هدف اعتلای این حوزه برگزار کنیم.

محمدی ادیب ادامه داد: ستاد برگزاری نمایشگاه ملی صنایع‌دستی با محوریت معاونت صنایع‌دستی اداره کل میراث‌فرهنگی تشکیل می‌شود و با تشکیل جلسات استانی و انجام هماهنگی‌های لازم مقدمات برگزاری هرچه باشکوه‌تر این نمایشگاه فراهم خواهد شد.

در انتهای این جلسه از پرسنل معاونت صنایع‌دستی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل به مناسبت هفته صنایع‌دستی تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/

کد خبر 1403033101688

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha