بسیج پشتیبان حوزه سه گانه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی است

جانشین فرمانده بسیج مرکز گفت: بسیج پشتیبان برنامه ها و ماموریت ها در حوزه سه گانه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی است.

به گزارش میراث‌آریا، علی صفری  پنجشنبه ۳۱ خرداد ماه ۱۴۰۳ در شورای پایگاه مقاومت بسیج شهید آقا مصطفی خمینی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی اظهار کرد: بسیج ظرفیت‌هایی بالایی در زمینه پشتیبانی، هماهنگی و مدیریت دارد که این ظرفیت‌ها را در ترویج صنایع‌دستی، توسعه گردشگری و حفاظت میراث فرهنگی به کار می‌گیریم.

او به نقش بسیج و بسیجیان در جهاد تبیین و اهمیت این مسئله اشاره کرد و گفت: پیشرفت‌های علمی و تکنولوژی که در چند دهه بعد از انقلاب داشته‌ایم ایران را در زمره کشورهای برتر جهان قرار داده و باید این پیشرفت‌ها تبیین و اطلاع رسانی شود.

صفری افزود: فضای مجازی در جهاد تبیین مهم ترین عرصه برای فعالیت بسیجیان است.

همچنین سید جواد موسوی مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی در این جلسه گفت: بسیج در ماموریت های اداره کل همواره پشتیبان ما و پای کار بوده است.

او با بیان این که بسیح در حوزه ترویج صنایع دستی و اشتغال در این بخش می‌تواند مفید و موثر باشد، ادامه داد: در اجرای رویکرد حضور زائران به صورت خانواده محوری، بسیج می‌تواند نقش داشته باشد.

هم چنین با حضور جانشین فرمانده بسیج مرکز ارزیابی و نظارت ستادی از پایگاه های بسیج ادارات کل استانی وزارت میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی انجام که پایگاه مقاومت بسیج شهید آقا مصطفی خمینی (ره) ارزیابی شد.

انتهای پیام/

کد خبر 1403040200081

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha