تفاهم نامه سرمایه گذاری گردشگری در منطقه آزاد چابهار امضا شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: تفاهم نامه‌ای با هدف تسهیل، تسریع، هدایت و حمایت از سرمایه‌گذاری در حوزه‌های گردشگری و سایر موارد متعدد امضا شد.

به گزارش میراث آریا، حمیرا ریگی در در دیدار با داود عباسی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تجاری شستان گفت: تفاهم نامه‌ای با هدف تسهیل، تسریع، هدایت و حمایت از سرمایه‌گذاری در حوزه‌های ورزش، سلامت، گردشگری، ترانزیت و لجستیک با اولویت طرح های نیمه تمام منطقه آزاد امضا شد.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار افزود: قرارگیری ایران در شاهراه ترانزیتی متصل‌کننده آسیا به اروپا و کشورهای جنوبی به کشورهای شمالی محصور در خشکی، ایران را تبدیل به یکی از مراکز مهم خدمات لجستیکی در جهان کرده است.

او افزود: بندر چابهار بزرگترین بندر ایران در حاشیه اقیانوس است و از حضور شرکت شستان که یکی از بزرگترین شرکت‌های سرمایه گذاری در کشور است استقبال می‌کنیم.

مدیرعامل شرکت شستان نیز در این جلسه گفت: با توجه به قرارگیری و جایگاه ویژه چابهار در منطقه گفت: چایهار، چهار راه تجارت جهان به واقع کامل‌ترین و گویاترین تعبیری است که بر چابهار اطلاق می‌شود است، نقطه اتصالی که جنوب و شرق جهان را به سهولت به شمال و شرق متصل می‌کند و به نوعی این بندر راهبردی نقطه اتصال کریدور شمال-جنوب است.

داود عباسی در خصوص سرمایه‌گذاری در این منطقه گفت: ظرفیت‌ها و توانمندی‌های منطقه ما را بر آن کرد تا شرکت بازرگانی و تجاری شستان در بخش‌های ورزش، سلامت، گردشگری، ترانزیت و لجستیک سرمایه گذاری کنیم.

انتهای پیام/

کد خبر 1403040300137

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha