برندگان بانک ملي همدان 14 بن خريد صنايع‌دستي هديه گرفتند

اسدالله بيات در گفتگو با خبرنگار ميراث آريا(chtn)، با بيان اين مطلب اظهار داشت: سي و يکمين مرحله قرعه کشي بانک ملي چند روز پيش انجام شد.

وي با اشاره به اينکه اين مرحله از قرعه کشي‌ها مربوط به دارندگان حساب در سال 88 بود، گفت:‌ در سال 88 امکان اين قرعه کشي‌ها فراهم نشد و اين موضوع در چند روز گذشته محقق شد.

مدير کل ميراث فرهنگي اين استان ادامه داد: طي مدتي که با بانک‌ها به منظور اختصاص جوايز غير نقدي‌ به بن‌هاي صنايع‌دستي وارد تعامل شده‌ايم، بهترين همکاري‌ها را با بانک ملي داشته‌ايم.

بيات تصريح کرد: بانک ملي در سي و يکمين مرحله قرعه کشي خود 14 بن صنايع‌‌دستي را براي برندگان در نظر گرفت.

اين مقام مسئول افزود: هر يک از بن‌ها به مبلغ 200 هزار تومان به برندگان اين مرحله از قرعه کشي‌هاي بانک ملي اختصاص يافت.

وي با بيان اينکه مجموع مبلغ اختصاص يافته 2 ميليون و 800 هزار تومان است، اظهار داشت: فروشگاه‌هاي معتبر و تحت نظارت معاونت صنايع‌دستي همدان به منظور اعطاي جوايز به برندگان معرفي شدند.

مدير کل ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري همدان در ادامه بيان داشت: تعداد فروشگاه‌هايي که تا به حال از سوي معاونت صنايع‌دستي همدان به بانک ملي معرفي شده 21 مورد است.

اسدالله بيات خاطرنشان کرد:‌ اين فروشگاه‌ها در تعامل با بانک ملي بن جوايز را به توليدات صنايع‌‌دستي و هنرهاي سنتي تبديل مي‌کنند.

وي اضافه کرد: فروشگاه‌هاي مورد نظر در سراسر استان همدان با تلاش بي وقفه آماده همکاري با بانک‌ها و برندگان جوايز بانکي هستند.


111/

انتهای پیام/

کد خبر 138906019