حضور پرشور در راهپيمايي 22 بهمن، پاسداشت عظيم‌ترين ميراث معنوي ملت ايران

به گزارش ميراث آريا (chtn) به نقل از مرکز روابط عمومي و اطلاع رساني سازمان ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري متن اين اطلاعيه به شرح زير است :\" بار ديگر عطر بهار پيروزي در سراسر ميهن اسلامي پيچيد و ياد و خاطره آناني که نهال انقلاب را با اهداي خون خويش آبياري کردند زنده شد .

بار ديگر بشارت سرور آفرين \" امام آمد \" در گوش جانمان طنين انداز شد تا هم نوا و يکصدا ، به روح ملکوتي بنيانگذار جمهوري اسلامي و به روح پاک تمامي شهيدان انقلاب اسلامي سلام و درود فرستيم.

سي و چهار سال پيش در چنين روزهاي شورانگيزي ، انقلاب شکوهمند اسلامي به برکت مبارزات و از جان گذشتگي ملت مسلمان ايران و در سايه رهبري هوشمندانه حضرت امام خميني (ره) به بار نشست ؛ و امروز، نهال سبز ديروز، پس از سال ها مراقبت دلسوزانه به درختي تنومند تبديل شده است.

سي و چهارمين سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي را در حالي گرامي ميداريم که فرازهاي فراموش ناشدني بهمن 57 ، زنده و شورانگيز در خاطره ي جمعي ملت حماسه ساز ايران اسلامي نفس مي کشد.

اين روزها براي سي و چهارمين بار، اما نو به نو و بي تکرار، خاطره عظيم ترين پيروزي مردمي تاريخ را مرور مي کنيم و براي بيگانگان ، چه شگفت انگيز و غير قابل باور و براي آحاد ملت ايران ، چه شيرين و جذاب است که هنوز و همچنان ، عطر روزهاي به ياد ماندني بهمن 57 ، تازه و دل انگيز به مشام مي رسد.

بدون شک آن روز هاي ماندگار ، هيچ گاه از ذهن يکايک ايرانيان مسلمان ، و از حافظه تاريخ پاک نخواهد شد، چرا که حماسه ي انقلاب اسلامي به مثابه عظيم ترين ميراث معنوي اين مرز و بوم بر تارک تاريخ ايران زمين مي درخشد .

جاي جاي اين سرزمين مزين به نام و خاطره شهداي انقلاب است و تمامي کوچه ها و خيابان ها و ميادين شهرها اثري و نشاني از حماسه بهمن 57 دارد.

با چنين عظمتي ، هيچ دشمني را توان ضربه زدن به درخت تنومند انقلاب اسلامي نيست و هيچ تهديدي نمي تواند به ميراث گرانقدري که ميليون ها ايراني مسلمان از آن پاسداري مي کنند آسيب برساند.

سازمان ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري کشور ضمن گراميداشت ايام الله دهه فجر و تبريک سي و چهارمين سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي و با اعلام حضور تمامي کارکنان و خدمتگزاران اين سازمان در راهپيمايي سالروز حماسه بهمن 57 ، از يکايک مردم غيور ايران و به ويژه تشکل هاي حامي ميراث فرهنگي در سراسر کشور دعوت مي کند تا با حضور گسترده و چشم گير خود در راهپيمايي روز 22 بهمن بار ديگر شور انقلابي خود را به نمايش گذاشته و تجلي بخش آرمان هاي انقلاب اسلامي به عنوان ارزشمند ترين و عظيم ترين ميراث معنوي کشورمان باشند.\"

انتهای پیام/

کد خبر 1391112117