مهندسان میراث فرهنگی خوزستان تقدیر شدند

به مناسبت روز مهندس با حضور مدیر کل میراث فرهنگی از مهندسان این اداره کل تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، مدیر کل میراث فرهنگی خوزستان در این نشست صمیمی اظهار کرد: میراث فرهنگی با تلاش مهندسان در شرایط کنونی به وضعیت بالنده‌ای رسیده است و در مسیر پیش گرفته روز به روز شرایط بهتری کسب خواهد کرد.

افشین حیدری تاکید کرد: مهندسان بار بسیار سنگین مسئولیت اجرای پروژه‌ها و فعالیت‌های دشوار و تخصصی میراث فرهنگی خوزستان را برد دوش می‌کشند و می‌کوشیم تا در راستای ارتقای جایگاه شغلی از نظر مادی و معنوی در اداره کل اقداماتی انجام شود.

وی افزود: میراث فرهنگی خوزستان مشکلات زیادی دارد و این مشکلات با تلاش مهندسان و ایده‌های آنان تاحد زیادی قابلیت برطرف شدن دارد و در این زمینه از تیم تخصصی میراث فرهنگی خوزستان استفاده می‌شود.

مدیر کل میراث فرهنگی خوزستان تاکید کرد: بها دادن به بدنه تخصصی و مهندسی میراث فرهنگی خوزستان از جمله اقداماتی است که در مدیریت جدید در میراث فرهنگی خوزستان بسیار قابل تاکید است و به این دلیل می‌کوشیم تا این مهم همچنان پایدار بماند.

وی با تجلیل از نگاه استاندار خوزستان در توجه ویژه به میراث فرهنگی خوزستان گفت: در سال‌جاری اعتبارات خوبی به میراث فرهنگی اختصاص یافته است و قطعا با توجه ویژه دکتر مقتدایی استاندار محترم خوزستان این اعتبارات در سال آینده افزایش چشم‌گیری خواهد داشت.

در پایان با اعطای لوح سپاس به افراد حاضر روز مهندس و تلاش‌های بی‌وقفه مهندسان میراث فرهنگی خوزستان گرامی داشته شد.
/108

انتهای پیام/

کد خبر 1392120510

برچسب‌ها