کمپینگ گردشگری ستارگان مهریز افتتاح شد

کمپینگ گردشگری شهرستان مهریز  با حضور معاونت امور عمرانی استانداری و مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان یزد و فرمانداری مهریز و سایر مسئولان به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومي اداره کل ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان يزد  در این مراسم که مسئولان شهرستانی نیز حضور داشتند، محمدمهدی شرافت  مدیر کل میراث فرهنگی،صنايع دستي و گردشگری استان یزد با خیر مقدم به  معاونت امور عمرانی استانداری، فرمانداری  و سایر مسئولان شهرستان  گفت: شهرستان مهریز از پتانسيل بالايي براي  جذب گردشگربرخردار است واین شهرستان در کنار شهرستانهای دیگر بویژه شهرستان تفت  میتواند قطب گردشگری استان  باشد و ما می توانیم با همکاری سایر  دستگاههای اجرایی  امکانات گردشگری لازم را برای توسعه صنعت توریسم در شهرستان فراهم کنیم.

 مدیر کل  ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان يزد ضمن تشکر و قدر دانی از دست اندر کاران این مجموعه افزود :  امیدوارم ساخت این مجموعه الگویی باشد برای مجموعه های دیگر زیرا این مجموعه دارای فاز بندی خوبی شده و از هدر رفتن سرمایه بخوبی جلوگیری شده است و دارای برنامه مشخص است که قابل توسعه است.

وی در ادامه از دست اندرکاران و سرمایه گذاران  این مجموعه ها خواست با وحدت و رفاقت و دوستی باعث پیشرفت گردشگری استان شوند زیرا این گونه توافقات بین واحد ها  با نیاز گردشگری، نیاز استان و شهرستان بویژه مهریز فراهم می شود.

این مقام مسئول در ادامه  افزود :  مسئولان استان  صنعت گردشگری را صنعتی پایدار میدانند و قرار شد سهم اعتبار خوبی برای این صنعت اختصاص نمایند و حمایت خوبی ازین بخش بعمل خواهد آمد .

وی در ادامه گفت: در خصوص  بحث برق و گاز ، آب  این مجموعه ها پیگیری گردیده و مسئولان محترم استان نیز قول مساعدت داده اند که لازم میدانم تشکر و قدردانی کنیم و از سرمایه گذاران  خواست در این صنعت حضور پررنگتری داشته باشند و این اداره حمایت  کامل خواهد کرد.

لازم به توضیح است واحد مذکور با سرمایه ای بالغ بر بیست میلیارد ریال توسط بخش خصوصی  به بهره برداری رسیده است و زمینه اشتغال 20نفر را فراهم کرده است. 

\n

انتهای پیام/

کد خبر 1392122612