36 دستگاه اتوبوس و تاكسي به مسافران نوروزی آذربایجان‌غربی خدمات رایگان ارائه می‌کنند

مديركل ميراث فرهنگي، صنايع دستي وگردشگري آذربايجان غربي از حضور تاكسي راهنمايان افتخاري و اتوبوس هاي گردشگري رايگان در اروميه جهت ارائه خدمات در نوروز امسال خبر داد. 

به گزارش روابط عمومي اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري آذربايجان غربي، مظفر عباس زاده مدير كل اين اداره در نشست خبري كه با حضور اصحاب رسانه و مطبوعات در هتل آرياي اروميه برگزار شد، اظهار داشت: يكي از كارهاي مهمي كه در حوزه گردشگري استان انجام شده بحث  \"گردشگري خلاق و هدفمند\"  مي باشد، که بر مناطق با ظرفیت وامکانات گردشگری بالا تاکید دارد.

عباس زاده از همكاري و تعامل خوب شهرداري اروميه با اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري در این راستا تشكر كرد و افزود: در نوروز امسال، طي تعاملي كه با شهرداري اروميه صورت گرفته، 20 نفر راهنماي گردشگري و 30 دستگاه خودروي تاكسي در قالب راهنماي افتخاري، جهت ارائه خدمات به مسافرين در نظر گرفته شده است.

 عباس زاده همچنین از حضور 3دستگاه اتوبوس و3 دستگاه ون گردشگري در قالب \" از من بپرسيد\" در سطح شهر ارومیه خبر داد و افزود: این دستگاه ها آماده جابجایی مسافرین در ایام نوروز، جهت بازديد از آثار واماكن فرهنگي و گردشگري مي باشند.

وي با بيان اينكه امسال چهل هزار نقشه گردشگري براي شهر اروميه و پنجاه هزار نقشه براي ساير شهرهاي استان در نظر گرفته شده افزود: نوروز امسال پيش بيني مي شود شاهد رشد 15 الي20 در صدي گردشگر در استان باشيم.

\n

انتهای پیام/

کد خبر 1392122712