پنجمین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر کرمانشاه تشکیل شد

پنجمین جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفرهای استان کرمانشاه به ریاست ابراهیم رضایی بابادی استاندار کرمانشاه و با حضور اعضای این ستاد در استانداری کرمانشاه  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی استان کرمانشاه در این جلسه نیک‌کردار معاون گردشگری استان با تقدیر و تشکر  از تلاش شبانه روزی 30 دستگاه و فرمانداران 14 شهرستان و شهرداران 30 شهر در ایام نوروز که همه در این ایام آماده باش بودند، خلاصه ای از عملکرد دستگاه های عضو ستاد را ارائه داد.

همچنین علی فعله گری مدیر کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری با تشریح برنامه های انجام شده ، گزارش کاملی از عملکرد و اقدامات صورت گرفته را  ارائه کرد و گفت: امسال سال ویژه ای  نسبت به سالهای گذشته بوده و همه دستگاه ها همکاری بسیار خوبی داشتند، امسال با افزایش فروش بلیط در مراکز گردشگری مواجه بودیم که در خور تو جه بود.

در ادامه این جلسه رضایی بابادی استاندار از زحمات همه دستگاه ها تقدیر و تشکر کرد و آن را قابل تقدیر دانستند و افزود: استان کرمانشاه دارای قابلیت های بیشمار گردشگری  است و می‌تواند یک مقصد خوب گردشگری باشد با مهمان نوازی مردم خوب و خونگرم کرمانشاه  این استان خیلی بیشتر از این باید مورد توجه و استقبال قرار گیرد.

 وی تصریح کرد: باید با توجه به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و الهام گرفتن از پیام  ایشان شبانه روزی کار و تلاش کنیم و سعی کنیم شاخص های استان را خصوصا در زمینه گردشگری بالا ببریم چرا که گردشگری محور اصلی تو سعه است.

در پایان استاندار کرمانشاه با اهدا لوح تقدیر از زحمات و تلاش های علی فعله گری  مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری  و دیگر  اعضای ستاداجرایی خدمات سفر استان   تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/

کد خبر 1393013111