سنگر و کوچصفهان در یکی از تعیین کننده ترین مسیرهای گردشگری گیلان قرار دارد

مدیر کل میراث فرهنگی ،‌صنایع دستی و گردشگری استان گیلان در جریان بازدید مشترک معاون عمرانی استانداری گیلان و جمعی از مدیران کل استان گیلان از بخش های سنگر  و کوچصفهان اظهار داشت : در سالهای اخیر تردد خیل گسترده ای از گردشگران از مسیر سراوان ، سنگر و کوچصفهان به سمت سایر مناطق استان گیلان شرایط ویژه ای را برای این مسیر بوجود آورده است. 

به گزارش روابط عمومی این اداره کل، رضا علیزاده در خصوص خدمات بین راهی و اهمیت سرویس دهی در طول مسیر به گردشگران اظهار داشت : در بحث تردد و جابجایی گردشگران ، علاوه بر اهمیت استاندارد راه های مواصلاتی و توجه به بارگذاری ترافیکی به عنوان یک شاخص ، خدمات بین راهی به گردشگران یکی از مهمترین مقولاتی است که در رضایتمندی سفر نقش دارد . 

این مسوول میراث فرهنگی استان گیلان گفت : در زمینه اجرای برخی پروژ های سرمایه گذاری گردشگری گام هایی برداشته شده است ولیکن می بایست تلاش جدی تری در این خصوص صورت گیرد تا گردشگران در طول مسیر کمتر دچار مشکل شوند .

وی گفت : پروژ های خدمات گردشگری سنگر ، کمپینگ های در حال اجرای کوچصفهان ، مرمت پل تاریخی مرغانه پرد کوچصفهان از جمله پروژ های اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری در این مناطق می باشند . 

\n

انتهای پیام/

کد خبر 1393082413