پرتال اینترنتی جشنواره ملی برفی دنا راه‌اندازی شد

پرتال اینترنتی اولین جشنواره ملی برفی دنا راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد، الماس قبادی معاون گردشگری استان با اشاره به برگزاری اولین جشنواره ملی برفی دنا که در یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود، اظهار کرد: این جشنواره در روزهای ۱۶ و ۱۷ بهمن‌ماه ۹۳ در پیست اسکلی کاکان در بخش‌های مختلف برگزار می‌شود.

معاون گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: این جشنواره شامل محورهای گوناگون از جمله تندیس‌های برفی، اسکی نمایشی  و اسنوبرد، اسکی حرفه ای، برف‌پیمایی، اجرای زنده نمایش همراه با موسیقی محلی، عکاسی و ایستگاه نقاشی کودک با محوریت فجر انقلاب است.

قبادی تصریح کرد: در این جشنواره نمایشگاه صنایع دستی همراه با غذاهای سنتنی برپا می‌شود.

وی با بیان اینکه زیرساخت‌های لازم برای برگزاری این جشنواره آماده است، افزود: پرتال اینترنتی جشنواره ملی برفی دنا با آدرس www.kb-tour.ir برای کسب اطلاعات بیشتر راه‌اندازی و قابل روئت است.

معاون گردشگری کهگیلویه و بویراحمد به بخش‌های مختلف این پرتال اینترنتی اشاره کرد و گفت: پرتال اینترنتی جشنواره ملی برفی دنا از بخش‌های متنوع از جمله تورمجازی، فرصت‌های سرمایه‌گذاری، معرفی استان، بخش ثبت‌نام و پیگیری ثبت‌نام جهت رفاه حال شرکت‌کنندگان راه‌اندازی شده است.

قبادی با بیان اینکه جشنواره ملی برفی دنا ظرفیت مناسبی است تا فرصت‌های سرمایه‌گذاری و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد به سایر هموطنان در نقاط مختلف کشور معرفی شود، تاکید کرد: جشنواره در روزهای ۱۶ و ۱۷ بهمن‌ماه ۹۳ برگزار می‌شود.

وی افزود: استان کهگیلویه و بویراحمد ظرفیت‌های زیاد سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری دارد و با برنامه‌های که صورت خواهد گرفت بیش از پیش فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان معرفی خواهد شد.

معاون گردشگری به زیرساخت‌های استان کهگیلویه و بویراحمد در بخش گردشگری اشاره کرد و بیان کرد: با تدابیری که در این خصوص اندیشیده شده است مشکلات زیرساخت‌های گردشگری استان برطرف خواهد شد.

\n

انتهای پیام/

کد خبر 139311023