ادای احترام سلطانی‌فر به شهدای شهرستان خمینی شهر

همزمان با سفر رئیس جمهور و هیات دولت به اصفهان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با سفر به شهرستان خمینی شهر و در ایام مبارک دهه فجر به شهدای هفت سال دفاع مقدس این شهرستان ادای احترام کرد.

به گزارش اداره روابط عمومی  استان اصفهان \"مسعود سلطانی فر\" معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پس از آن همچنین ه تقلیل فشار شبکه گاز در شمال خمینی شهر را افتتاح کرد.

در حال حاضر  معاون رئیس جمهوردر حال بازدید از مجموعه گردشگری \"چشمه لادر\" ست.

قرار است مرحله اول مجموعه گردشگری \"چشمه لادر\" امروز توسط معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری افتتاح شود.

چشمه به مجموعه ای از چشمه ها گفته می شود که در دل کوههای مشرف بر کمر بندی غرب خمینی شهر واقع گردیده اند. این چشمه ها با وجود اینکه دارای آب فراوان نیست صحنه های جالبی را بوجود آورده اند به طوری که هر ساله تعداد زیادی گردشگر را از سرتاسر ایران جذب خود می کنند.

شهرستان خميني شهر يكي از شهرها تابع استان اصفهان و در شمال غربي اين شهر تاريخي واقع شده است.

رییس جمهوری اسلامی ایران، روز چهارشنبه در سیزدهمین سفر استانی خود همراه با جمعی از اعضای دولت، به منظور دیدار با مردم، بازدید از دو نمایشگاه صنعتی و اقتصادی و شرکت در جلسه شورای اداری استان وارد اصفهان شد.

انتهای پیام/

کد خبر 1393111536