برنامه های متنوع فرهنگی به منظور حمايت از فعاليت ها و برنامه هاي در دست اقدام انجمن هاي دوستي ايران با ساير كشورها در ايام نوروز و با هدف تعامل و هم افزايي با تشكل هاي مردمي بين المللي در حوزه هاي ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري برگزار می شود.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری سعید شیرکوند معاون برنامه ريزي و سرمايه گذاري اعلام كرد: برنامه هایی چون هفته فرهنگي ايران و عراق، نمايشگاه صنايع دستي و عكس، جشنواره غذاي برزيل، جشنواره صنايع دستي ايران و برزيل، همايش سيد علي همداني، ناصرخسرو و فردوسي، تورهاي گردشگري و تور سلامت، نمايشگاه با عنوان دهكده دوستي، و حضور در نمايشگاهها و مراسم هاي فرهنگي و هنري و گردشگري را به همین منظوربرگزار می کنیم.

وی برگزاری روز فرهنگي گردشگري ايراني، جشنواره نوروزي، نمايشگاه‌هاي استاني صنايع دستي در طول سال و برگزاری اولين جشنواره بين‌المللي جزيره كودكان با حضور سازمان‌هاي بين‌المللي و بالغ بر 15 سفير و رايزن، از دیگر برنامه هایی است که شیرکوند به آنها اشاره کرد.

گفتنی است؛علاقمندان برای اطلاع از برنامه ها و فعاليت هاي 1394 انجمن هاي دوستي ايران با ساير كشورها به سايت دفتر امور مجامع و تشكل­هاي مردم نهاد به آدرس www.omtm.ir  مراجعه نمایند

انتهای پیام/

کد خبر 1393122739