جلسه بازگشایی پاکت‌های مزایده احیای ۲۲ بنای تاریخی برگزار شد/ جذب مشارکت بخش خصوصی در احیای بناهای تاریخی

جلسه بازگشایی پاکت‌های مزایده مشارکت و سرمایه‌گذاری در احیای ۲۲ بنای تاریخی از ۱۲ استان، امروز در عمارت مسعودیه برگزار شد.

به گزارش میراث آریا و به نقل از روابط عمومی صندوق توسعه و احیا، امروز چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۲، جلسه بازگشایی پاکت‌های مزایده مشارکت و سرمایه‌گذاری در احیای ۲۲ بنای تاریخی از ۱۲ استان، از سوی صندوق توسعه و احیا، در عمارت مسعودیه برگزار شد.  

در ابتدای این جلسه، شهاب طلایی مدیر عامل صندوق توسعه و احیا ضمن تبریک اعیاد مبارک شعبانیه، با اشاره به دیداری که روز گذشته با قائم مقام وزیر میراث‌فرهنگی حین بازدید از هفدهمین نمایشگاه گردشگری داشت، گفت: تاکید آقای دارابی بر تداوم حرکت در مسیری بود که صندوق توسعه و احیا در احیای بناهای تاریخی در پیش گرفته است.  

او افزود: مجموعه‌ای از بناهای تاریخی با تنوع کاربری‌های مختلف که امروز برای جذب مشارکت مردمی در مرمت و احیا آماده شده است، حاصل زحمات همکاران ما در صندوق توسعه و احیاست.  

طلایی خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم با رعایت صلاح دولت و انصاف و عدالت، آنچه را که به نفع دولت، مردم و میراث ملی ماست انجام داده و گامی در جهت احیای بناهای تاریخی و بهره‌مندی مردم از آن برداریم.  

مدیرعامل صندوق توسعه و احیا در پایان سخنانش ابراز امیدواری کرد که نتایج برگزاری مزایدات باعث ایجاد موج احیای بناهای تاریخی در کشور شده و برکات آن به همه مردم کشور برسد.  

این جلسه تا عصر ادامه دارد و طی آن، سرمایه‌گذاران برگزیده جهت احیای این بناها، مشخص می‌شوند.

انتهای پیام/

کد خبر 1402112501760

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha