پرواز همه فرودگاه‌های کشور برقرار شد

محدودیت‌های پروازی فرودگاه‌های کشور لغو و عملیات پروازی این فرودگاه‌ها آغاز شده است.

به‌گزارش میراث‌آریا، ابراهیم مرادی عضو هیات‌مدیره و راهبر فرودگاه بین‌المللی مهرآباد، امروز شنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ با بیان اینکه بر اساس دستورالعمل ابلاغی از سوی سازمان هواپیمایی کشوری تمام محدودیت‌های پروازی مهرآباد کنسل شده و از ساعت۵:٣٠ صبح فرایند پذیرش مسافری این فرودگاه آغاز شده است، گفت: رفع تعلیق مشمول تمام فرودگاه‌های ذکرشده در پیام های قبلی هوانوردی نیز می‌شود.

همچنین روابط عمومی فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) اعلام کرد که از ساعت ۶ صبح امروز (۲۷ فروردین۱۴۰۳) پروازهای شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به حالت عادی برقرار می‌شود.

مسافران برای دریافت بلیت جایگزین پروازهای باطل‌شده به مرکز پاسخ‌گویی شرکت هواپیمایی مربوطه یا پشتیبانی محل تهیه بلیت تماس بگیرند.

همچنین مسافران برای اطلاع از وضعیت پروازها می‌توانند از سایت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به آدرس www.ikac.ir  و تلفن‌های مرکز تلفن شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در تمام ساعات شبانه‌روز از شماره‌های ۰۲۱۵۱۰۰۱۱۸ ,۰۲۱۵۱۰۰۱۱۱, ۰۹۶۳۳۰ اطلاعات پروازها را کسب کنند.

مسافران شرکت هواپیمایی ایران‌ایر هم امروز (۲۷ فروردین ۱۴۰۳)  با توجه به تغییر برنامه پروازهای این شرکت قبل از عزیمت به فرودگاه امام (ره) با مرکز پاسخگویی هما تماس بگیرند.

به دنبال عملیات گسترده شنبه شب جمهوری اسلامی ایران که در پاسخ به حمله اسرائیل به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه انجام شد، پروازهای فرودگاه بین‌المللی مهرآباد، فرودگاه امام خمینی (ره) و برخی دیگر از فرودگاه‌های غرب کشور تا ۶ صبح امروز باطل شده بود

انتهای پیام/

کد خبر 1403012702828

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha