تعطیلی کاخ موزه های مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران در روزهای دوشنبه

کاخ ها و موزه های مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران که طی سال های گذشته بدون وقفه و همه روزه پذیرای بازدید کنندگان بود، از این پس دوشنبه ها تعطیل است.

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران با هماهنگی با اداره کل موزه ها، به منظور ساماندهی و بهبود سطح کیفی و کمی موزه ها، این مجموعه روزهای دوشنبه تعطیل است.

درگذشته مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران تمامی روزهای هفته بدون تعطیلی پذیرای گردشگران و بازدیدکنندگان بود، اما از آنجا که برای خدمات موزه ای و برنامه ریزی های مرتبط در موزه نیاز به تعطیلات است، این مجموعه نیز در برنامه ای هماهنگ با سایر موزه های کشور دوشنبه ها تعطیل است.

همچنین ساعت کاری کاخ ها و موزه های مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران طی نیمه دوم سال 92 تمامی روزهای هفته به جز دوشنبه ها از ساعت 30/8 تا 17 خواهد بود و فروش بلیط تا ساعت 15 انجام می گیرد.

بخش اداری نیز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 30/7 تا 15/16 پاسخگوی مراجعان است.

شایان ذکر است مجموعه فرهنگي ـ تاريخي نياوران یکی از کاخ موزه های شمال شهر تهران است که بناهای آن متعلق به دوران قاجار و پهلوی بوده و اکنون محوطه کاخ شامل کاخ اختصاصی نياوران و موزه پارچه و لباس های سلطنتی، کاخ صاحبقرانيه و کاخ موزه حوضخانه، کوشک احمدشاهي، موزه جهان نما، موزه کتابخانه سلطنتی، موزه خودروهای اختصاصی کاخ نیاوران و باغ کتیبه ها است.

علاقه مندان می توانند جهت بازدید از مجموعه فرهنگی-تاریخی نیاوران تمامی روزهای هفته به جز دوشنبه ها و ایام سوگواری از ساعت 30/8 تا 17 به این مجموعه واقع در میدان شهید باهنر (نیاوران) مراجعه کنند.

/108

انتهای پیام/

کد خبر 1392070610