نشست  مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان غربی با مدیران شهرستانی اداره کل برگزار شد

نشست مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی با مدیران شهرستانی اداره کل برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی آذربایجان غربی؛ جلیل جباری در این نشست با اشاره به ضرورت افزایش تعاملات مدیران شهرستان ها با فرمانداران، اظهار داشت: تعامل با نمایندگان و فرمانداران شهرستانی بایستی در اولویت اول کاری مدیران شهرهای استان بوده و آنها نیز به منظور گسترش همکاری ها در جریان برنامه و اقدامات اداره کل قرار گیرند.

وی بر ضرورت تشکیلNGO  ها  در شهرستان ها تاکید کرد و گفت: همکاری با  بخش های غیردولتی از دیگر مواردی است که بایستی مورد توجه مدیران شهرستانی قرار گرفته تا با همکاری این بخش سعی در  رفع نواقص و افزایش رضایت مسافران وردودی به استان در ایام تعطیلات نوروزی باشیم.
 
وی افزود: لازم است مدیران شهرستان ارتباط خود را با معاونین اداره کل نیز بیشتر کرده و در جریان برنامه حوزه های سه گانه اداره کل در شهرستان ها باشند .

جباری توجه به طرح تکریم ارباب رجوع در این ایام را از ضروریات کار مسئولین و مدیران شهرستانی دانست و گفت:  سعی شود افرادی که در شهرستان ها به مدیران مراجعه می کنند با گشاده رویی نسبت به پاسخگویی و حل مشکلات ایشان اقدام گردد.

او اضافه کرد: با ارگان ها و ادارات مرتبط با ستاد اجرائی خدمات سفر  در خصوص مباحث مربوط به سفر مکاتبه داشته و اطلاعات لازم را به منظور تدوین راهنمای گردشگری شهرستان، اخذ نمایید.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی در ادامه گفت: لازم است تا مسئولین شهرستانی با گردآوری رویدادهای فرهنگی شهرستان خود در راستای تدوین تقویم گردشگری در سال آینده اقدام نمایند.

گفتنی است، در پایان این جلسه از زحمات مدیران و مسئولین شهرهای استان با اهدای لوح یادبود قدردانی شد.
\n

انتهای پیام/

کد خبر 1393122726