بازدید کارکنان میراث فرهنگی خوزستان از بیمارستان اعصاب و روان اهواز

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان به همراه معاونان و کارکنان این اداره کل از بیمارستان اعصاب و روان اهواز بازدید کردند و به مقام شامخ جانبازان این بیمارستان ادای احترام کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایه دستی و گردشگری خوزستان، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان به همراه دیگر اعضای این اداره کل صبح امروز ضمن بازدید از بیمارستان بوستان(اعصاب و روان) به مقام شامخ جانبازان هشت سال دفاع مقدس ادای احترام کرد و گفت: امروز مرهون رشادت‌های جانبازان هستیم زیرا اگر این افراد در جبهه‌های حق علیه باطل حضوری مقتدارانه نداشتند امروز ایران اسلامی در اوج امنیت و ثبات در جهان قد علم نمی‌کرد.

وی افزود: گرامیداشت یاد و خاطره جانبازان و سرزدن به آنها باعث می‌شود تا جایگاه ایثار و رشادت در راه اسلام و ایران پاسداشته شود و در این زمینه می‌کوشیم تا این ارتباط از نزدیک ادامه داشته باشد.

حیدری با حضور در محل کاردرمانی بیمارستان بوستان اهواز خاطر نشان کرد: معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی خوزستان می‌تواند در راستای رفع مشکلات موجود در واحد کاردرمانی بیمارستان بوستان همکاری زیادی انجام دهد و باید از این به بعد ارتباط میان این واحد و معاونت اداره کل میراث فرهنگی تقویت شود.

وی با تجلیل از مصنوعات دستی ساخته شده توسط بیماران بیمارستان بوستان تاکید کرد: اداره کل میراث فرهنگی خوزستان می‌تواند در تامین مواد اولیه و وسائل مورد نیاز برای فعالیت‌های بیماران بیمارستان بوستان همکاری کند و در این زمینه با دید باز عمل خواهد شد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان افزود: در هفته‌های آینده نمایشگاه بزرگ عرضه محصولات صنایع دستی کشور در خوزستان برگزار می‌شود و در این نمایشگاه غرفه‌ای به صورت رایگان برای عرضه محصولات و مصنوعات دستی بیماران بیمارستان بوستان اختصاص می‌یابد.

/108

انتهای پیام/

کد خبر 139207091

برچسب‌ها