به گزارش ميراث آريا(chtn)به نقل از روابط عمومي بانک تجارت، به موجب تفاهم‌نامه‌اي که به امضاي \"رضاراعي\" مديرعامل اين بانک و \"محمدشريف ملک زاده\"، معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري رسيد، از اين پس بانک تجارت از طريق بانکهاي طرف قرارداد در خارج از کشور و يا باجه‌هاي خدمات بانکي خود در مبادي ورودي کشور براي تمام مسافران و گردشگران خارجي کارت پيش پرداخت ويژه صادر و همراه با رمز مربوطه به آنان تحويل خواهد داد.

کارت پيش پرداخت ويژه که براساس معادل ريالي خريد ارز پرداختي از سوي مسافران شارژ و در اختيار آنان قرار مي‌گيرد به گردشگران اين امکان را خواهد داد تا از طريق تمام دستگاه‌هاي خودپرداز بانک تجارت و ساير بانکهاي عضو شبکه شتاب وجه نقد دريافت کنند.

صاحبان کارت پيش پرداخت ويژه همچنين از طريق دستگاه‌هاي پايانه فروش (‪ (pos‬بانکهاي عضو شبکه شتاب مستقر در هتل‌ها، فروشگاه‌ها، رستورانها و تمام مراکز فروش در سراسر کشور صورت حساب‌هاي خود را با توجه به مانده موجودي کارت پرداخت کنند.

معادل ارزي مبلغ ريالي مانده کارت پيش پرداخت ويژه براساس نرخ روز اعلامي از سوي بانک مرکزي در زمان خروج گردشگران از کشور توسط واحدهاي ارزي بانک تجارت يا باجه‌هاي صادرکننده کارت محاسبه و به گردشگران پرداخت خواهد شد. /105

انتهای پیام/

کد خبر 138609083