انتصاب معاون امور مجلس، حقوقی و استان ها

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، در حکمی «اسدالله درویش امیری» را به عنوان معاون امور مجلس، حقوقی و استان ها منصوب کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، در حکم محمد علی  نجفی برای «اسدالله درویش امیری» آمده است:

 \"نظر به شایستگی، تعهد و تجارب مفید جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان \"معاون امور مجلس، حقوقی و استان ها\" منصوب می شوید.

صیانت از حقوق سازمان  در سطح ملی و بین المللی، تعامل فعال با قوه قضائیه، تهیه و تنظیم پیش نویس لوایح قانونی با هدف تدوین قوانین مورد نیاز سازمان، تعامل پویا و کارآمد با مجلس شورای اسلامی و ارتباط موثر با سایر حوزه های سازمان به ویژه امور استان ها، ازاهم وظایفی است؛ که انتظار می رود؛ با برنامه ریزی دقیق و سازماندهی مناسب و بهره گیری از توان تخصصی کارشناسان و صاحب نظران و تعامل با سایر حوزه ها در راستای سیاست های تعیین شده برای اعتلای سازمان از همه ظرفیت ها بهره کافی برده شود.

امید است در خدمت به فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران و نظام جمهوری اسلامی ایران، با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید.

 

 

انتهای پیام/

کد خبر 139207197