طالبیان فردی لایق و شایسته برای معاونت میراث فرهنگی است

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، طالبیان را فردی لایق و شایسته برای حضور در پست معاونت میراث فرهنگی دانست.

رجبعلی لباف خانیکی در رابطه با انتصاب محمدحسن طالبیان به عنوان معاون میراث فرهنگی کشور به میراث آریا(chtn) گفت: پس از رفتن دکتر حجت ما در انتظار حضور مدیری لایق و شایسته‌ای بودیم که توان پذیرفتن این مسئولیت خطیر را داشته باشد.

وی ادامه داد: شخصی که به عنوان معاون میراث فرهنگی انتخاب شد شخصیتی کارشناس، توانا و در حوزه میراث فرهنگی شناخته شده است که در بسیاری از عرصه‌ها در سازمان منشا خدمات بسیاری بوده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از استقبال معاونین و مدیران کل سازمان میراث فرهنگی از انتصاب طالبیان به عنوان معاون میراث فرهنگی خبر داد و تصریح کرد: با توجه به شناختی که از وی دارم مطمئن هستم حضور ایشان در معاونت میراث فرهنگی مفید و پرثمر خواهد بود.

لباف خانیکی یادآور شد: کشور ما با توجه به دارا بودن محوطه‌ها و ارزش‌های فرهنگی متعدد، نیازمند حضور فردی با صلاحیت و آشنا به این عرصه در معاونت میراث فرهنگی بود که این مهم امروز با انتخاب طالبیان محقق شد.

وی در پایان افزود: طالبیان با همکاران و بدنه کارشناسی سازمان آشنایی دارد و این یک شاخص مهم در انجام شایسته وظایف در این حوزه است.


انتهای پیام/

کد خبر 1392121010